• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

wd40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
50
Mozda i nisi mnogo vidio? Znam za 2-3 koji skoro nikako ne lupaju, a i stare su to masine a odrzavanje 0 ne moze se ocekivati da je sve pod konac ali eto...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Pa ja ne vjerujem,ko da sam zacopran...
Danas ko na inat mi pocne fiber šturiti... :mur:
 

wd40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
50
E a poletio si bio da se hvalis :D Samo ne znam kako ti se to moglo sad odjednom desiti..... stvarno zanimljivo
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Ma de beži,prvo ulje počne kapat,pa sj*bem sponu od volana,sad fiber...Sljedeče mi možda pumpa hidrulike rikne :mad:
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
A zasto ne bi mogao. Kod mene je na 539 uvijek bio od 90Ah. Cak je nekad paljen i na 45 Ah. E sad u kakvom je stanju traktor je bitan faktor. Trebali mu dosta vrtnje da upali ili ne.a
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Jel se da pokrpat taj tvoj napuknuti? Jeftinija varijanta nego dat 700 kn za novog
 

wd40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
50
Moj pali citavu zimu na 88 Ah bez ikakvih problema, ali nikad nije nocio u traktoru kad je temperatura ispod 2-3 stepena(u plusu). Samo ga ne ostavljati na minusima i ako motor ista valja on pali bez greske. Ja mislim da je 90-100 Ah sasvim dovoljno
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Kupio sam ga s tim akumulatorom od 110 Ah, a kolko je star nebi znao, možda da ga probam s ovim iz auta upalit pa da vidim jel može manja amperaža
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Ma moze i manji akumulator i on ce paliti i njega dok je on dobar. Cim malo oslabi vec pocinje sex, tako da ne kupuj nista ispod 90 Ah.
 

Najnoviji postovi

Na vrh