• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

wd40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
50
Pa kaj ti nije jednostavnije na utegu napraviti kuku za vuču prikolice?

Onda ce ga natovarena prikolica podizati kao nista. Ako se radi o jednoosovinskoj. A i ako je dvoosovinka nece mu biti svejedno.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Za malog mf-a smo za ovakve stvari napravili okrugli utegi. Zeljezna cijev 40cm promjera i zalili je betonom. Mislim da sam racunao nekih 250kg da ima.
Dok ga stavim, bez problema kopcam prikolicu za poteznicu. Mozda se moze taj sistem iskoristiti za ferka. Jedino vidjeti koliki promjer utega moze biti i dali bi bio dovoljno tezak..
Nisam htio kopcanje u tri tocke pa za uteg kopcati prikolicu jer bi to bilo nezgodno vuci po cesti.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,220
Danas starac frisko registriran..



I odmah s njim u sijeno:


Prva boja, jedino je masina s godinama pohrdala, jos ima cak i one original zadnje okrugle lampe za stop i poziciju..
7191 rs i sad mu moram reparirati sjedalo i prednji trap i idemo u napad na 10000 rs.. :)
Sve u svemu, ponosan na taj traktor pa makar i ne volim pretjerano Imt..
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Moj je 73' sa jednom generalkom ni neznam kolko sati ima.
A ima kabinu i kompresor i dvostepeno kvačilo,jedino šperu nema...
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Moj je 76' i tek je prosle godine napravljena generalna. A sati koliko ima to nitko ne zna. Cuda su radili sa njim koje kakvi jebivjetri koji su ga posudivali ali mu dusu nisu uspjeli slomit. Sad sa mu stavio prednji utovarivac i cisti stale i dize rolo bale bez problema, i jos uvijek sve poslove sa manjim priključcima
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,374
Evo da se javim sa novim informacijama ... spominjao sam da 539 teško pali, treba mu grijač..Alnaser se ne grije .. a kad upali i zagrije se, tj. kad odradi posao, poslije pali skoro na zub..Jel možda do akumulatora? ..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,220
I ja imam isti slucaj, a akumulator je nov..
Ili je do dizni i ventila i bos pumpe, ili je dal svoje..
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Prije je dao svoje , da se sredipumpa i dizne malo bi dobio na vremenu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Stavi mu neki jači, bolji akumulator pa probaj, po ovome što pišeš ko da je do akumulatora.
 

Najnoviji postovi

Na vrh