• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
Jesam :). Daleko je bolji od Zekana kao što se naveliko priča :). Ali nije teško kvačilo, i dosta lako se mota, skoro kao moj 3511 :).

Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,272
A moram malo :). Mislio sam da je teži volan.. ali ok je, kao i kvačilo :) i čini se da ide dosta brzo. Samo neki dan smo ja i kum stali jedan pored drugog sa 539 i 3511 i on dao pun gas trećom, a ja petom do 2000 o/min i idemo isto.. I dok sam ja dao pun gas ostaje on iza mene dosta. Kako vi komentirate ove 12.4 gume na njemu? Meni to ne izgleda lijepo, traktor visi malo prema napred, i sigurno je slabiji..
 
Posljednje uređivanje:

seljačina

Član
Tu od
26 Kol 2012
Poruka
123
Sa većim gumama je osjetno "jači". Ako se nalije voda u njih onda je to drugi strojčić. Npr ja sam si stavio na takovu kombinaciju višlje prednje gume pa nije nagnut naprijed.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Gogu je odma zabolela istina :icon_fU:

Haha,ko da ja ne znam kaj je IMT,i ko da ne provodim dnevno bar 5 sati na njemu... :icon_oak:
 
U

UNIVERZALL

Guest
pozdrav,dal je bolji imt 539 od univerzal 445 bez prve vuče,kak su motori koji je izdrzljiviji,potrosnja i djelovi,hvala
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,274
IMT se sa ciganom nemože mjeriti...po meni je imt jedino u plusu po finoj hidrulici...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
445 je definitivno bolji traktor, potrošnja otprilike slična, djelovi su tu negdje, ovisi jer danas ima puno proizvođača. 70- te i 80- te god. su bile zlatno doba za oba proizvođača, nakon toga je počela padati kvaliteta jednom i drugom. Moj glas ide definitivno za 445 jer je traktor za šumu i oranje neusporedivo bolji od 539, u transportu je malo sporiji.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Ivasol i minivaš pa udari nežali.
Ako je potrebno postupak ponoviti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Naravno.
One dvije "šelnice" okolo (ključ 13) i ona četiri šarafiča (ključ 10)
Prije skini donji dio i pazi na žice koje idu na osiguraće.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Eto, 3.ca srpska ac pumpa je na fergiju... Svaki put pukne onaj nekakav "nosic" kaj valjda klacka membranu...

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Josa, treba staviti još koji dihtung pod AC pumpu, očito je jedan premalo pa trga capicu.
Stavljaš možda pumu od 539 umjesto od 533?
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Pumpa je baš za 533
Sad smo podmetnuli 4 dihtunga majka ju rodila i pumpu

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Josix pumpu samo prihevtaj i ručno vrti motor kad ti brijeg bude najviši probaj dali pumpu možeš stisnuti do kraja .
 

Najnoviji postovi

Na vrh