• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tinek nije dobro spajati sa neispravnim akumulatorom poslije par spajanja rikne i ispravni .
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,374
Pitanje: 533 dimi plavo-bijelo, i žaruljica za kontakt se ne da isključiti, ja mislim da je problem sa uljem, ali ne znam što točno. Gledao sam ulja ima dovoljno.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,374
Karter je spremnik ulja, jel?

Gledao sam nivo ulja u motoru, ima ga između min i max. točnije na sredini .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hrvoje007

Član
Tu od
29 Stu 2011
Poruka
117
imam problem sa zupčanikom zamajca na imt 539 naime isti je dosta potrošen pa imam problema sa paljenje i sad me zanima da li bi palio da okrenem ovu stranu koja je bila okrenuta prema mjenjaču znači da ga okrenem kontra i ako netko zna cijenu novoga zupčanika
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Kad vec raskopas traktor da bi dosao do zamajca onda mislim da se zbog 300 kn kolko kosta novi ne isplati zafrkavati s ovim starim i okretati ga
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,692
Pogledaj da li je pojeden samo na jednom dijelu, ako je onda ga možeš samo zarotirati za 90 stupnjeva.:icon_e_wink:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Opran detaljno,sad bumo vidli di bude propišal ulje :icon_razz:

11816999_385309758333474_4696489845852572014_n.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
imam problem sa zupčanikom zamajca na imt 539 naime isti je dosta potrošen pa imam problema sa paljenje i sad me zanima da li bi palio da okrenem ovu stranu koja je bila okrenuta prema mjenjaču znači da ga okrenem kontra i ako netko zna cijenu novoga zupčanika
Ako ga nije oglodalo do kraja naravno da bi pomoglo, vjerujem da bu dulje trajal nego novi kojeg neko spominje za 300-tinjak kuna.
Obavezno mu napravi ulaze (ako nisu tvornički napravljeni, a mislim da nisu) i popravi onu poderanu stranu.

@ Tino, tvoj traktor je većinom čist (barem koliko sam ja primjetil) i to je za svaku pohvalu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Mora bit pici pici,bil je pun kiseline od akumulatora pa sam moral oprat
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Jel ima netko ideju zakaj kočnice u naprijed drže, a u nazat kad se kreće traktor propadnu do podnice, i slabije drže...

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Ovako,prdnula mi je membrana i traktor nema ler gasa i još k tome mi dizne sline...E sad mene zanima cjenik sveg tog kaj se treba kupit s tim da majstora imam zabadava.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Jel ima netko ideju zakaj kočnice u naprijed drže, a u nazat kad se kreće traktor propadnu do podnice, i slabije drže...

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
Po mojem nisu dobro naštelane na štangici ili su same pakne jako poderane na onoj strani gde excentar dojde.
Možda bi trebalo samo poštelati excentre.

Ovako,prdnula mi je membrana i traktor nema ler gasa i još k tome mi dizne sline...E sad mene zanima cjenik sveg tog kaj se treba kupit s tim da majstora imam zabadava.
Obično kad prdne membrana traktor ide u iberturažu.
Membrana 50- tak kuna.
Uložak dize oko 70 kuna komad.
 

Najnoviji postovi

Na vrh