• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ne velim da lupa bezveze tak je na vuri,casovi rada od 1500okretaja a kardan 540na 1700okretaja.
Ako pise drukcije u prirucniku ok onda zakaj su na vuri drukcije napisali?
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Opet lupaš bezveze, daj pogledaj vuru malo pa onda komentiraj
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Mozda je na tom 539 obrtomjer od 542 ili 549 .Kod tih IMT-ova 720 obrtaja kardan ima kad motor vrti na 2250 obrtaja.Tacnije obtomjeri iako su isti ili slicni u gabaritima ne mjere isto.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Ne velim da lupa bezveze tak je na vuri,casovi rada od 1500okretaja a kardan 540na 1700okretaja.
Ako pise drukcije u prirucniku ok onda zakaj su na vuri drukcije napisali?

Ak imaš orginal vuru onda tako ne piše i kak misliš da radni sati idu tek od 1500 okr.?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma nema svade moguce da onda vura nije orginal od 539.
Pise casovi rada pri 1500okretaja i izmedu je brojcanik od casova rada.
Kaj 533,539,555,540,542,558 nemaju isti broj okretaja na kardanu i na okretajima motora?
U cemu je razlika?
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ovo je obrtomjer od 539 pa ti kontaj..



Uploaded with ImageShack.us

TRAKTOR MOTOR KARDAN

539 --- 2000 ---- 720
542 --- 2250 ---- 720
549 --- 2250 ---- 720
560 --- 2165---- 540 ili 1000 Ovisno o omjeru zupcanika u reduktoru kardana.
577 --- 1864 ------ 540 ili 1000 Ovisno o omjeru zupcanika u reduktoru kardana.
 
Posljednje uređivanje:

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
A ako se kardan zarotira za 180 stupnjeva da li se samo promjeni i smjer okretanja ili se i dobije da se povečanjem gasa smanjuje broj okretaja kardana???
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Oficir ja sam mislio da si ti na godišnjem odmoru:icon_toilet:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Šta misliš da stvarno ode na godišnji, pa kad se vrati to bi bila knjižurina kao Biblija pametnih ideja i zaključaka. A oficir, nisi mi odgovorio na moju najgluplju konstataciju u životu koju sam napisao par postova ranije? Čujem da si doktor za kardane
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ljudi imam dva pitanja, evo tu su dva videa.
1.) Paljenje - da li je ovo paljenje kod IMT-a 533 oke? (obratite paznju izmedju na 3 - 7 sekunde, buka nakon smanjenja gasa je od tablice sa trokutom, to zvecka).

http://www.youtube.com/watch?v=ZsUOhWgFV0U&feature=youtu.be

2.) Kapanje nafte - da li je ovo kapanje nafte normalno? Ako nije, u cemu je problem? Ta cjevcica (ne znam kak se strucno zove) ima pocetak pri glavi motora, gdje lajtungi boschpumpe ulaze u motor i na njezinom kraju slini nafta...

http://www.youtube.com/watch?v=sXGbIrfLAK8&feature=youtu.be
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Onak na uho, mrvicu prerano paljenje, nekak mi se čini ko da se baš okruglo ne vrti, ali za to bi trebal malo dulji video u radu sa dodavanjem i otpuštanjem gasa.

Kapanje nafte u ovoj količini na cjev nije normalno.
Prevelika količina goriva ili koji od uložaka nepravilno radi (povezano s onom, na uho neokruglom vrtnjom motora), pukla opruga u dizi
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
933
Kak je s tom neenakomjernom radom motora na imt 533. Jel to normalno dok je hladan?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Reci mi sta da napravim i kako da ti snimim video, da bolje vidis i cujes...

Upali ga hladnog na ler gasu i ostavi ga par sekundi da radi na leru i nakon toga mu dodaj i oduzmi gas, nek se vrti barem preko pol

Kak je s tom neenakomjernom radom motora na imt 533. Jel to normalno dok je hladan?
Večina ih na hladno radi neravnomjerno
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Gospon muha,jel moze tom neravnomjernom radu doprinjeti puknuce ili ostecenje membrane u pvp?
I dali ima kakve podloske ispod dizni koje mogu slini nakon duzeg niza godina?
Hvala na odgovorima!:drink:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Može, isto tak se može membrana i otkopčati, može se cijev koja ide na ususnu granu preglodati, mogu se poderati čahure kroz koje prolazi osovina leptira gasa.

Postoje podloške ispod haltera na dizama ali one služe da kompresija ne izlazi van i nemaju veze sa ovim lajtungom na kojega njemu kaplje nafta.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Meni je pocel slinit na jednoj dizni i na jednom izlazu iz bos pumpe kaj ide ka diznama jel to lako za sloziti i dali je skupo?

533 mi je bil na popravku i ono kaj je zujalo i lupkalo cudno je bil potisni lezaj i lamela i novo je sve al jos se nekaj cuje kak zuji,al nije stigel od posla pa bu otvoril getribu kad mu se smanji posla i pogledal kaj jos zuji.
Sad zuji al puno manje i ne lupka vise.
 

Najnoviji postovi

Na vrh