• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Evo prinove na mome dvoru... U petak krenuo iz Beograda ( direkt IMT, ispod čekića), jučer stao u OLT-u po tanjuraču, Savu 20 diskova i evo me stigao tek sada kući pa da se pohvalim mojom novim strojevima....
 

Prilozi

  • DSC02461.jpg
    DSC02461.jpg
    75.7 KB · Pregleda: 883
  • DSC02460.jpg
    DSC02460.jpg
    59.1 KB · Pregleda: 2,403
  • DSC02453.jpg
    DSC02453.jpg
    66.9 KB · Pregleda: 1,637
  • DSC02455.jpg
    DSC02455.jpg
    66.7 KB · Pregleda: 792

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Evo prinove na mome dvoru... U petak krenuo iz Beograda ( direkt IMT, ispod čekića), jučer stao u OLT-u po tanjuraču, Savu 20 diskova i evo me stigao tek sada kući pa da se pohvalim mojom novim strojevima....

to je sad šteta zaprljati :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Svaka cast na prinovi,jel si htio bez kabine?
Jel ga treba razradivat ili su to rjesili u tvornici?
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Svaka cast na prinovi,jel si htio bez kabine?
Jel ga treba razradivat ili su to rjesili u tvornici?

Sa svojih 36 godina i puno previše radnih sati mislim da je čist solidno razrađen...

Zezam se malo..... a za drugu punoljetnost je dobio zasluženu obnovu i regu ovaj tjedan.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A to je repariran u beogradu?
Kaj je radeno sve i koliko te kostalo?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Joj ljudi kak ste naivni, odnosno ne budite naivni :D :D :D

To je samo sređeni stari 533, ništa više.
Al kolega je napisao dobru priću i neki je stvarno popušili...hehehe
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
neki je stvarno popušili...hehehe

i to baš oficir za kojega sam bio duboko uvjeren da bude i njemu posvetio moj put iz Beograda.....

na remenici radilice sam promjenio semering, stavio neki "polisilikonski" ( po riječima trgovca koji me nagovorio na to da kupim takav iako nikad čuo za takav)..... sve je bilo dobro dok je u semeringu bilo ulja kojim sam ga namazao.... jauče ko da mačku derem i to čim se malo zagrije motor...ne curi ni kapi al jauče.
bilo mi žao raskapat opet traktor al šta je tu je.... ionako je curilo i na razvodu jer motor nije prebrtvljavan...izvadim semering, vratim stari unutra upalim ne jauče..... stavim opet onaj novi jauče..... daj opet 50 kn za drugi i stavim gore opet jauče...... al sa starim ne jauče ali curi....

e sad ga ne raskapam dok ne propiša ulje.... obzirom da je to imt, vjerojatno za vikend hehe

prvi susjed mi je rekao da imam sada lijep traktor al da zavija ko baba narikača....
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
i to baš oficir za kojega sam bio duboko uvjeren da bude i njemu posvetio moj put iz Beograda.....

Svaka cast na fori nema kaj majstor si za to i ak te veseli neka meni ne smeta i drago mi je da jos ima ljudi za salu!:icon_thumright:

Posto je je tema o imt ipak je ljep taj 533 od susjeda svaka mu cast!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma super samo ti radi s njim i odrzavaj naravno i nebu frke,a za salu sam tu uvjek.:(y)::icon_e_biggrin:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Joj ljudi kak ste naivni, odnosno ne budite naivni :D :D :D

To je samo sređeni stari 533, ništa više.
Al kolega je napisao dobru priću i neki je stvarno popušili...hehehe

neznam kako su uletili......

trebao je staviti novi auspuh, a zadnje gume nemaju istu šaru.......iz aviona se vidi da nije novi.....al OK izgleda, samo da je još toliko i motor dobar, onda ima pravi stroj.........
 
I

imt558thebest

Guest
akumulatori marke Banner,ako se je tko susretao s njima ili ga ima molio bih da mi napiše kakvi su
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Radi dok ne krepa .Uzmi onog koji ima servis u blizni .
Ako ga budeš morao nositi u servis oni ne vračaju troškove .
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Bannera sam imao na 533 šest (6) godina, i onda bez upozorenja ode.Dobar je.
 
I

imt558thebest

Guest
Ma ja bi to stavio na 558,pošto on ima dva akumulatora,ja sam napravio vanjski nosač s kutijom pa bi stavio jedan akumulator od 140ah,čitao sam da je to austrijski proizvođač i da su dosta dobri,al kak se kaže svaki cigo svoga konja hvali,pa sam htio čut i vaše mišljenje
Inače na njemu sam imao munju,2 kom. po 75ah ma ni dvije godine,ali misklim da su mi tome pridonjeli kablovi za masu koji su bili postoječi na njemu jačine 15 kvadrata,tanki kao slama i stavim ja nove od 50 kvadrata ali več je bilo kasno,jedan je dobio po piksi totalka a drugi lagano putuje prema tome
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Tema o akumulatorima postoji pa se preselite tam.
Onu dupliciranu koja je isto bila na krivom mjestu sam pobrisal.
 

Najnoviji postovi

Na vrh