• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Drugi traktor napred i vlečite ga sve dok ne pretera nasilu naftu kam treba, puno puta smo tak zapalili dok nikak drugačije nije htel preko ključa i alnasera.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Bok dečki :)
Ovak da nekaj pitam imam 539 fergusona i neki dan sam mjenajl onaj lajtung kaj ide od ace pumpe do filtera,jer je slinil pa zaamjenil za novoga,i onda odma zamjenil onoga kaj ide iz jednog filtera na drugi.
E sad nakon kaj sam to zamjenil traktor ne pali da si neznam kaj,sve sam ozračil ali ne pali,jedino na šlepanje prime,i kad prime onda dam puni gas a on dela ko na jedan cilindar i dela pod ler gasom,tak malo klepeče neko vrijeme dok se nekaj ne popravi i onda nakon par minuta prime puni gas,e sad taj dan bu palil na zub ali drugi dan mogu verglati u nedogled i ne pali,zna možda nekaj kaj bi to bilo?
a kak je bilo prije zamjene lejtunga ?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
daj malo premontiraj te lajtunke tak da isključiš mogučnost zračnih čepova ...znači tak da lajtung od spoja do spoja ide samo prema dolje
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Do sad sam šerafil,sve one bakrene šajbice sam del nove,i traktor je vužgal nekak,i sad je dobro al nekak mi se čini da bum moral nove dize deti, bošisti pumpu odnesti da pogleda,on sad pali ali nekak mi nije to to,kad mu pustim gas ko da bu krepal na leru,ne krepa ali skoro da bude,nekaj nije dobro.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
A si probao pumpati ručno AC pumpom? Jel izbacuje jaki mlaz nafte na bosch pumpi?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Da jesam,i ide nafta bez zraka,ja više neznam kaj bi bilo.
Nema druge nego boš pumpu i diže srediti.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
Probaj sa bosch pumpe malo odšerafiti matice na ona 3 metalna crijeva i vidi dali tamo izlazi nafta prilikom verglanja.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
Ja bi ovako. Moje mišljenje.
Prvo bi promijenio AC pumpu, ako nije do toga servis dizni, i ako neće i dalje generalka bosch pumpe.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Meni je to skroz čudno da se nakon jednostavne zamjene crijeva pokvarila pumpa ili dize. Ne vjerujem u to.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja više neznam kaj da delam, evo upravo ugasil i ne pali.
76a5b234d2dbff079ca6319f3f953d34.jpg
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,692
Prilikom mijenjanja crijeva, negdje je došla neka nečistoća, i nema konstantan dotok goriva na dizne.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Dečki bosch pumpa mi je prešla,skinul sam ju i sad moram videti kolko bu koštalo da ju bošista pogleda i složi,ili mi je bolje kupiti novu.
81badb11fd58d67a48f44e13dd5969ff.jpg
daf80bc490fdec7a84d2117088e12705.jpg
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Vjerovatno zastekao neki element ili nazubljena letva.To si mogao rijesiti bez skidanja PVP.Samo skines taj poklopac sa dva vijka 10 kljuc .
 

Najnoviji postovi

Na vrh