• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Oba crijeva su prohodna, nafta slobodno prolazi kroz njih i dolazi do boš pumpe?
Sifon nisi nigdje napravil kod ugradnje crijeva?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ova tu :)
649b0fcd3bc90d3bc116d188ad029ff2.jpg


Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Klipna, ta bi i vraga pregurala a gde nebi zrak ako je do zraka. Ali ja bi prije rekel da ona nema kaj progurati, tj. da nema nafte.
A jel dimi kad anlasa a neće upaliti?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Ako nema nafte nemre ni dimiti, logički.
Ali ako ima na ta dva moral bi se barem nakašljati.

Daj ti sutra još jednom malo pogledaj dobiva li ta pumpa dovoljno goriva.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Ovaj na boš pumpi ili one na dizama ključ 19?

Trebalo bi baciti oko i na iber druk ventil na povratu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ovaj na boš pumpi,na dizama je 17,tu ide nafta kad pumpam na ace pumpu,jedino kaj nisma gledal je ace pumpa ak je dobra.Tj možda je čak i mebrana malo zbušena i to je onda to,to bum sutra videl.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
17 je na dizama :icon_scratch:
Na strani lajtunga koji idu na pumpu da, ali na dizama ne.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
To imaš praf,gore nije 19,gore nisam ozračival,bi trebal?Joj moram rezervar skidati i haubu,opet bum pol dana zgubil.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,505
Za kaj bi skidal, to se da otpustiti bez skidanja a ako se baš mora onda je dovoljno podiči rezervar.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Za kaj bi skidal, to se da otpustiti bez skidanja a ako se baš mora onda je dovoljno podiči rezervar.
Ma znam,al mi je lakše sve kad je to dole,ali kaj bi trebal to gore na dizama opce kad ide nafta spumpe prema gore?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nemoraš gore ništ odšerafljivati, ja nisam nikad gore nikaj diral dok sam ozračival, jednostavno nema potrebe, dok dobiš naftu na pumpu, budeš ju dobil i gore na dize.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Nemoraš gore ništ odšerafljivati, ja nisam nikad gore nikaj diral dok sam ozračival, jednostavno nema potrebe, dok dobiš naftu na pumpu, budeš ju dobil i gore na dize.

Ja sam ju dobil al ne pali,nema šanse da prime,vergla i niš.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja obično odpuštam samo jedan lajtung na pumpi prema dizama, ostale ne diram i odzračim bez problema.
 

Najnoviji postovi

Na vrh