• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
PRIJE ili ISPOD gdje piše IMT 5...............
Četiri znamenke.
Prije ili ispod part numer-a.




.
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
to bi moral netko tko ima foto šop ..pa prevuč nekim filterima

pogleč ovo , na kraju se kladim da je 63 ..ispod IM...su slova
 

Prilozi

  • 20180222_121223.jpg
    20180222_121223.jpg
    24.7 KB · Pregleda: 135

marke

Član
Tu od
4 Sij 2016
Poruka
314
jel ovaj poklopac treba sninit od bosch pumpe..ulja nema nimalo
 

Prilozi

  • boschpumpa.jpg
    boschpumpa.jpg
    61.1 KB · Pregleda: 117

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ulja ne smije biti ispod tog poklopca , .ali tu se uljeva .
ulja se slije u donji dio pumpe , ima ga negdje do centra vratila , ako ga uliješ previše postoji mjesto t jrupa gdje višak izađe.
Zapravp ga treba uljevati sve dok na tu rupu izlazi nafta
 

marke

Član
Tu od
4 Sij 2016
Poruka
314
Kako da ulijem I koje ulje trebam uliti I koliko uglavnom otvorio sam poklopac nema ulja
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,189
Danas su mi pukla dva sarafa na 539 koje ne znam kak budem zamjenil..

Na grani auspuha:


I ovaj gornji saraf od nosaca kabine, jos je gore, ali vrti se sve skupa:


Kak to zamjeniti, jel bude puno problema s tim?
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,419
Grana dole, nosač kabine dole. Probaj sa grip kliještima, grij malim brenerom, vari ako treba i ići će dolje.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,189
A ovaj saraf od nosaca kabine, jel on ide skroz u kuciste mjenjaca, jel ide u konus ili kako?
Nikada to nisam videl kak izgleda i danas vidim da se otpustio, idem ga dotegnuti a on pukne.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Isto kak i s onim na glavi. Samo kaj je ovaj M12x1.25 i isto je štift šaraf (navoj s obje strane).
 

Moki

Novi član
Tu od
7 Pro 2015
Poruka
22
Imt 533, danas isao kositi lucernu i nakon nekog vremena poce mi trokirati, dosao kuci ocistio filtere ozracio sve upalio ali on i dalje trokira kao da nista nisam radio. Jel zna netko u cemu bi mogao biti problem.
 

Moki

Novi član
Tu od
7 Pro 2015
Poruka
22
Pa neradi kako treba i vidi seda dimi na auspuh ina leru ina gasu, kao da preskače taktove.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Ako je dovod čist, lanac predpostavljaš da nije skocil, onda ti preostaje otpuštati lajtung po lajtung i vidjeti dali ima kakve promjene u radu motora, tj, gdje je nema ili ima najmanje.
 

Moki

Novi član
Tu od
7 Pro 2015
Poruka
22
Ja mislim da je do ovog plavog dizela sto dobijamo kao poljoprivredna zadruga, u njemu uvjek ima vode, kad god otpustim donji saraf na filteru najprije krene voda pa onda plavi dizel.
 

Najnoviji postovi

Na vrh