• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
staklo možeš dati napraviti po mjeri ..samo pitaj lokalnog staklara ako te google ne sluša
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,246
Pleksi i staklo bez žiga ne prolazi na tehničkom.
 

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
186
Traktor je rastavljen kvar nadjen otisao lezaj na spojnickoj kardana i lezaj na donjoj osovini pogona kardana.Slijedi rasturanje mjenjaca bice i slika.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,311
Mislim da vas previše zajebavaju na tehničkom.
Bolje da ne stavim sliku kabine od bratića koja prođe uredno svake godine sa neprozirnim plexom i to krpano od komada na vratima, bočnim, a zadnji prozor plex bez okvira....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
jednostavno me nemre jebat za žig ako nemam mogučnosti kupiti staklo sa žigom , odmah zovem novinare
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bez žiga prolazi plexi ne staklo sa žigom ima na puno mjesta . E sad ovisi o onome tko radi tehnički a kod nas je bila nekakva komisija koja je provjeravala traktore tak ako prođeš tehnički a nabasaš na komisiju i odvedu te na vanredni opet problem .
 

marke

Član
Tu od
4 Sij 2016
Poruka
314
Prošle zime ušla mi voda i pukla pumpa od hidraulike smrzla se ja upalio traktor i bum.. Majstor promijenio pumpu Al kad frezam kucketa mi nesto u mjenjaču ili defercijalu jel to normalno ili.. Naime u mene je jedno kvačilo stara tipa 533
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,385
Jel kucka kad je hidraulika do kraja u zraku ili kada je spuštena na pod ili u srednjem položaju?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,995
Naj vleći vraga za rep...sad se budu sjetili iskati potvrdu od radione da su svi šarafi stegnuti propisanim momentom, s atestiranim moment ključem..
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641


To znači da su mi sinapse dosta tanke , xd


meni je ovdje interesantno da se čovjek upravo vračao s tehničkog pregleda ...pa mu je otpao uteg skupa s nosačem

a to nisam vidio na tvojem linku jer kad kliknem na one male sličice skoči prozor tj traži da se prijavim odnosno registriram , a to mi se nije dalo..a i nema nikakvog članka uz slike

Naj vleći vraga za rep...sad se budu sjetili iskati potvrdu od radione da su svi šarafi stegnuti propisanim momentom, s atestiranim moment ključem..

mogu , samo onda budu ti isti jeli sve iz lidla a zemljoradnici budu u podrumima talili trkatore i ljevali topove
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,385
U kojem su položaju one kockaste ručice? Jer one moraju biti u skroz doljnjem položaju za bilo koju drugu operaciju sem oranja.. Jel poštelan poklopac hidraulike i pumpa nakon zamjene? Ako nije ništa od toga onda je možda neki ležaj propao na osovini kardana pa ima lufta..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

marke

Član
Tu od
4 Sij 2016
Poruka
314
Nemam pojma jel nastelovana pumpa i poklopac zar se to treba štelovat.. A ručice su mi na sredini kad radim što?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
186
Napravljen 533 zamjenjeno;kardanska lamela,set korpe,druk ležaj,ležaji kardanske spojničke osovine,semerinzi,ležaj donjeg snopa,ležaj na osovini kardanskog vratila,novo ulje,još je ostalo da zamjenim ležaje na poluosovinama.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,371
Kako na 533 naštelat hidrauliku? Kad dignem poluge do kraja sa automatskom kukom moram još rukama podić poluge da bi sjeo klin. To bi trebalo otvoriti sa desne strane gdje je mjerač?
 

Najnoviji postovi

Na vrh