• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
Probat cu mane hvala na pomoci
Nagib pluga poštelaj na onoj ručici na desnoj podiznoj polugi. Plug mora biti praktički u paraleli sa zemljom i traktorom kada si u brazdi.
 

Ico22

Član
Tu od
11 Tra 2019
Poruka
32
Ide puno ste mi pomogli.Hvala svima
Farbam traktor trenutno i mijenjam sve dijelove koji su se potrosili i stavljam blatobrane od kabine orasje kakve ima imt-539
 

Ico22

Član
Tu od
11 Tra 2019
Poruka
32
Pozdrav ljudi da li zna neko jel ima za kupit neko sredstvo koje se posprica po staroj boja pa ona samo od padne da ne moram strugat
 

Crni12

Član
Tu od
8 Ožu 2014
Poruka
41
Pozdrav ljudi da li zna neko jel ima za kupit neko sredstvo koje se posprica po staroj boja pa ona samo od padne da ne moram strugat
Nekad davno je bilo sredstvo imenom Lavacol,premaže se boja i kada nabubri poslije sat vremena samo je obrišeš krpom.
Dosta je bilo agresivno,trebalo je paziti da ne dođe u doticaj sa kožom!
Sada ne znam da li to postoji u prodaji ili nešto slično,možda pod drugim imenom!
 

Ico22

Član
Tu od
11 Tra 2019
Poruka
32
Ljudi zanima me da li neko zna kako da razrjedim boju jer sam kupio i ucvrscivac za nju pa ako nije problem da mi netko opise postupak?
 

DAMMAR

Novi član
Tu od
19 Svi 2013
Poruka
8
Pozdrav forumaši!
Moram kupiti komplet kućište volana za imt 539 pa me zanima dali netko zna od kojeg proizvođača su bolji (Indija, Turska, Srbija) cijenovno su tu negdje pa me zanima koji je kvalitetniji.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,426
Dobro sređena makina nema prigovora, a i još bolja marka traktora! :3
Nek te dobro i čim duže služi bez kvarova ;)
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,959
Neka je sa srećom. Sad budeš vidio sto sve može "mali" sa 35 litara plavca.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,486
9
Za pripomoč velikom odličan odabir.

Kako možeš takvo nešto napisati, čovjek je koji dan ranije razmišljao o malom ursusu i sad kupi ovo... I ti ga još pohvali... Ursus je zakon :p
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Ako ćemo iskreno, presudila je proba jednog 335.
U mom kraju ih ima jako malo i nisam imao prilike raditi sa njim nikada, dok sam sa 533 dosta radio.
Jedan kolega prodaje 335 i otišao sam kod njega da uživo steknem dojam kakav je 335. Čim sam sjeo na njega sam se razočarao. Položaj kvačila, nožnog gasa, kočnica i mjenjača mi nikako ne leži i ni malo mi se 335 nije svidio. 533 mi puno bolje leži, okretniji je, startniji i ovdje ih ima puno više.
355/360 je za mene zvijer i dalje, ali u 335 sam se jako razočarao.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
Marko, a prije si pital bi li mali 335 mogel raditi s 400 ili 600 litri špricom?
I onda kupiš to (nemrem reći traktor) s kojim nemre ni 300 litarska...
Sad si me razočaral, a 35 litri plavoga Ursus radi (skoro) dvaput dulje...a nožni gas mu je sigurno na lošijem mjestu od 533, jer ga on niti nema.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,426
Kakve su pak ovo nebuloze da 533 nemre nositi 400l prskalicu, moj 539 je godinama šprico sa KŽK Kranj 400l prskalicom bez problema niti ga bi dizalo ni bacalo... A i da je potreba za većom litražom mogu se nabaviti original utezi za u prednje felge i skombinira se naprijed uteg ak je baš tolika sila.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
A pusti ZJ-a, njemu se nekak u zadnje vreme počel dizati želudac na spomen IMT-a pa ponekad piše bez veze.
Mada ja mislim da on na oba ovdje spominjana modela ima sve skupa par radnih sati, ali na oba skupa.

I sad ga Markec razočaral samo zato kaj je ferca ubol 🤭
 

Najnoviji postovi

Na vrh