• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
Nemam ni par na 533...a tih manje od par je previše...
Na Ursusu ipak malo više.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Onda kak moreš reči da je ovaj u odnosu na onog drugog ili trečeg bolji ili lošiji?
Zato kaj nema nožni gas ili ima još razloga?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
Ima ih i više, no nema veze. Svatko nek plati svoju školu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Jučer sam proširio zanje kotače i prednji trap.


Pala je proba pod 400 litara prskalicom. Pri naglijem kretanju sa punom prskalicom malo skoči prednji kraj, ali ništa strašno, radi bez brige.


Više me je bilo strah ove zvijeri, ali sam ugodno iznenađen kad sam ga zakvačio i provozao po dvorištu. Njega lakše nosi nego punu prskalicu.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,372
Nebi vjerovao i ja sam mislio da ce 539 isto biti muka nositi OLTov 4 redni kultivator, ali ispada da je on samo tako glomazno napravljen i izgleda teško.
Sad imaš pravu pilu za laganije radove ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Barem te utege nije problem staviti, odozdo na prednjem trapu su več rupe s M16 navojima.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,141
Moj 539 vec 20 god vuce Oltov 4 redi kultivator i dok su pune kutije vjerujte da nekad zna pogledati u oblake.
Onda mu stavim jos dvije vrece umjetnoga napred na haubu i ide lakse.
Jedino sumnjam da bude 533 vukel toga kultivatora u 2. brzini, i 539-ki je nekad puna kapa pa ga saltam u prvu.
 

senna

Novi član
Tu od
15 Velj 2019
Poruka
14
Pozdrav.Molim ako netko zna kolika je najveća masa koju može podići IMT 539 .Hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
U knizi je naveden podatak da sigurnosni nebi smjel dopuštati dizanje tereta težih od 817 kg mjereno na zglobovima donjih poluga.
Ali, s vremenom taj sigurnosni ne radi ni na jednom pa on diže tereta da prednji kotači plove zrakom i to mu postaje največi teret koji IMT može podiči.
E onda nastupaju utezi na prednji kraj i teret koji IMT može podiči postaje puno veči.

On onda diže sve do neslučenih granica.
Rezultati su ovakvi i njima slični.





 

manc

Član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
162
Pozdrav ekipa.imam problem sa 533 u brdu mi odjednom izgubio snagu i poslije toga neće upaiti samo sa start sprejem kresne i na manjem gasu se zaletava,jel imao netko sličnih simptoma ili netko zna šta bi moglo biti.
promjenio sam filtere goriva danas i opet ista stvar.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pogledaj da nema nešto u rezervaru i kakvo je crijevo do AC pumpe i sito u rezervaru .
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
125
Kupio sam prije par dana prvi IMT 539 malo za učenje i naravno da zeza struja. Najjednostavnije mi je promijenit komplet sve kablove i miran sam neko vrijeme, kakvi su oni setovi za 200 kn i koja je preporuka za zamjenu?
Gdje se može pronači radionički priručnik za 539?
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mali jel to firma iz Samobora nekad su njihove brave bile najlošije Čelik ih ugrađival u dizelkar neke nisu izdržale nijeyec dana
. Prekidač žmigavaca bil dobar .
 

Najnoviji postovi

Na vrh