• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Je znam, ali kaj mi znači ak je šajba u Cavtatu ili Vukovaru, ne splati mi se po nju iti, i ima 25 vrsta kabina, al bi možda bil plexi dobar?
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
S obzirom da će vjerovatno bit samo preko tehničkog...
Jel nisi ti ono posuđivao staklo za tehnički?
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pa da je u dubrovniku kakav veze ima,da i 100 kn platiš poštarinu opet nema veze.
Ili daj napravit od pleksija,stavi okolo nekakvu gumu i bok
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Ovisi koja je stanica i djelatnik...
Promjeni lijevu štop lampu da ti budu obje jednake i stavi nove macje oci.

Ovo bi trebalo odgovarat


 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
U kompletu je, dok pribavis okvir, staklo i gumu mozda te izade jeftinije, a mozda i skuplje.
Barem za postarinu da spusti.
Neki dan sam razbio zadnje staklo na nh-u. 900kn sajba 2100 nosac ☺️ no srecom nosac sam uspio ispravit.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Nemaš ti (barem na slici) ni okvira za zadnje staklo, a ni tablica ti nije smještena po zakonu.

Ako imaš okvir za staklo onda zovi Hubzin promet ili Sekru, oni bi trebali imati.

Nego da te pitam.
Kaj ti je ono zavareno za kabinu, a drži se(ako se ne varam) auspuha?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Imam okvir al je skinut😉tablica je kak su rekli lani da mora biti napred, a nekad bila iza.
To je jen feder kaj malo amortizira auspuh. 😉
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Imam okvir al je skinut😉tablica je kak su rekli lani da mora biti napred, a nekad bila iza.
To je jen feder kaj malo amortizira auspuh. 😉
To je pak neko novo pravilo za tablicu.... osvjetljenje pozadi, a tablica sprijeda :unsure:

Kaj se federa tiče ja bi prije rekel da on amortizira kabinu jer bi ona trebala biti na gumenim nosačima pa samim tim i gibljiva.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Imao tablicu naprijed i na tehničkom - mora biti odozada!
Imao pleksiglas na zadnjim vratima i na tehničkom - mora biti staklo! Makar mi nije jasno zašto!!!!!!!!
Pitaj kod malo boljeg staklara. On izmjeri i naruči, a napravi tako da ga postavljaš samo za tehnički.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,658
Plexiglas je opasan jer se ne sipa kad se razbije, moji su hteli staviti plexi pa nisam dal....i na kraju staklo izađe jeftinije nego plexi, bar za 539
 

Najnoviji postovi

Na vrh