• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
A da, možda nebu ali....
Pitaj nekog pa buš najbolje znal.
Ali buš imal sic za daljnjih 10 godina.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Ovaj je bio prije skaj sad deblja koža, vjeruj cjeli dan sjediti prije i sad razlika do neba . Inače to je na Fahru, najteže je šivanje ostalo ljepiš Neostikom. IMG_20210707_200804.jpg
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
pozdrav. tražim sjedalo za 539. imam original sjedalo sad gore, opruge još rade relativno ok. strgani mi ovaj kožni dio. koristi netko nekakvo zamjensko sjedalo? može napisat jel udobnije od originala ili da naručim samo nove spužve?
Kod mene jedan likson isto popravljal sjedalo. Umjesto spužve metnuo onu morsku travu što se nekad umetala u kauče, a od nekog zavarivačkog odjela zamijenio skaj
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,238
zvao tapetara...oko 300-tinjak kuna...nije ni puno...one zamjenske spužve su nešto preko 100kn i one se samo lijepe, a ja ću mu odnijeti i metalni okvir što je unutra da mogu natrag zašarafit.....
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
zvao tapetara...oko 300-tinjak kuna...nije ni puno...one zamjenske spužve su nešto preko 100kn i one se samo lijepe, a ja ću mu odnijeti i metalni okvir što je unutra da mogu natrag zašarafit.....
Nemoj trgati spužvu jer ako nije oštečena još nu malo dodao i ti bude to. Orginalna spužva je "višegramska" od obične i ljevana je u kalup. Nikakva obična ni regenerat to ne može zamjeniti.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,238
Nemoj trgati spužvu jer ako nije oštečena još nu malo dodao i ti bude to. Orginalna spužva je "višegramska" od obične i ljevana je u kalup. Nikakva obična ni regenerat to ne može zamjeniti.
ne trgam ju...nosim mu cijelu staru pa bude složil od toga kaj može...ako bude se dalo iskoristiti bude složil...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Nisam ni znal da je to kokos!
A konja skoro više nema, a kamo li repova, sve dama plastika
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pošto se spremam sutra na dalek put malo sad opral raketu i kola, jer kam bi onak zamazan išel, kaj bi si ljudi mislili, ipak ovak je kak Bog zapoveda, ili nedaj Bože da me policija prime sa zmazanim traktorom, ili još gore kolima, globu bi dobil da bi mi slabo došlo. Ovak ujutro još samo kola podmažem trokute denem i mogu u miru na utovar, i laganu vožnju iz Zagrebačke u Krapinsko Zagorsku županiju. Još da malo i kišica pada bilo bi dobro da mi nije vruće. 😎😇😉🍻🍺
Kompozicija za izvanredni prijevoz spremna. 🙂👍🙃🆗🚀🚀🚀🚀🚀
























 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Sutra redovni servis na raketi 🚀🚀🚀☺️🙂
Ulje, filteri i smeće ovo spočistiti 🍺👌







Kaj opet filteri goriva? Ni vrag da ona benzinska prodaje takvu "kaljužu" Koliko se sjećam filtere si mijenjao negdje u proljeće. Izgleda da stvarno imaš posla s raketom 😉
 
Na vrh