• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,964
Jel ima kakav filter na klipnoj bosch pumpi na 539?
U samoj pumpi ne.
Prije nje su dva klasična, filter u AC pumpi i filter na pipici rezervara-
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Ne kontam?
Čovjek je složil traktor po svojim željama i sretan je zbog tog.
To isto si ti napravil s svojim Štorkom i podjelil slike s nama na forumu. I kaj imaš od tog i koji je napredak?
Isto kaj i taj čovjek, dobili ste svoje osobno zadovoljstvo i ponos napravljenim koje niko platiti nemre ;)
Slažem se, uložili su puno truda i stvarno treba imati volje da se nešto takvo složi. Ja osobno da imam mogućnost i vremena sam bi si nešto slično napravio, ako čovjek radi za sebe i sretan je zbog toga ne vidim razloga da se omalovažava njihova radna sposobnost. Dapače, ja sam sretan zbog njih. Da nebi bilo zabune, slažem se sa vašim komentarom, samo sam se nadovezal na poruku koju je napisal prethodno ZJ.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki to više nije 539, i kak veli hotela more se pjeni jebe se meni 🍻🆗😂🙂🤭👌
Tu na ovom forumu ima najviše teorije zavjere, tak većina misli da je raketa kramp, ali ja mislim da je ljubomora u pitanju🤭😇😎
Jer da su ju probali drugačije bi pjevalino njoj🍺😄
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Ja sam imao prilike voziti RAKETU, ima ju susjed, nažalost, stoji mu trenutno u garaži, šteta, traktor mu propada a jako je sačuvan, nije puno radil sa njim. Inače, jako zahvalan traktor.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Reko da bude to sve složil kaj treba i da bi ga prodal, al kod njega nikad neznaš, sad bi, sad nebi. A kaj če mi prijatelju, imam TORPEDA 55 i TV 419, kud sad još RAKETE? :D:ppozdrav:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,617
Ne kontam?
Čovjek je složil traktor po svojim željama i sretan je zbog tog...
Ma neee. Ovaj novinar je napravil od buhe slona. Odnosilo se na njegovu reportažu.
Svaka čast vlasniku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,964
Novinari uglavnom od buhe naprave slona, to im je posel a ja tvoj post nisam tak shvatil pa sam zato reagiral ;)

Svaka čast ljudima koji su učestvovali i vlasniku koji je to sve skupa uhrpil i u konačnici financiral.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Joj, vozio sam te "rakete" novije i starije, drljave i utegnute, svakakve. Kakve god bile nebi si ih nikad poželio. Jedino da mi se neko baš toliko zamjeri, e onda i sa kabinom bi mu poželio 😂. Neka vama njih ali kod mene u dvorište jedino onak u prolazu, na brzinu i parkiranje van na cestu 🤣. Tek onda more kava, piva, šta god 😂
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,236
pozdrav. tražim sjedalo za 539. imam original sjedalo sad gore, opruge još rade relativno ok. strgani mi ovaj kožni dio. koristi netko nekakvo zamjensko sjedalo? može napisat jel udobnije od originala ili da naručim samo nove spužve?
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Original je original, zamjensko sjedalo u današnje vrijeme koje god da naručiš za ovaj tip traktora sigurno neće biti isto kao ovo koje sad imaš gore. Probaj samo naručiti spužve ako ti je ostalo sve još relativno dobro.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,236
zapravo sigurno dobro radi kad opruge drže 115kg :hahah:
onda ću samo spužve uzeti...iako vidio sam u par dućana te zamjenske spužve...poderat će se za jednu sezonu čini mi se...al zato i toliko koštaju...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,964
Daj to nekom tapetaru da ti napravi. Koštalo bu duplo ako ne i više ali bu trajalo puno duže.
A i ova nova koja kupiš je nemoguče ugraditi jer ne pašu.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,236
Ma vjerujem, da...jer ovo mi izgleda malo deblje od papira...nebude drzalo nist...zna mozda netko otprilike neku cifru?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,964
Ako uzmeš pravu kožu, kak mikke veli, ne vjerujem da ti bu neko radil ispod 250 kuna sjedalo i 250 naslon. Spužva isto treba nova tak da...
 

Najnoviji postovi

Na vrh