• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,943
Pa, raketa je to. Ako ne pušta još bu to puno put išlo u šumu. Jedino ako ti se ide na izlet, onda pravac Tešanj. Nek bu za rezervu😉
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki ja na putu za Tešanj😉🍺🍻
Čul sam da ima dobre janjetine pa da to iskoristim, i odma kupim orginal pumpu kaje danas iz tvornice izašla, još je u kalupu🙂
Ali zato idem na breg iznad Tešnja
👇
Maznem janjetinu i doma.
Nebi htel da raketa de na putu stane a ove dane imam puno vožnje sa raketom, čak i 10 vur na dan😉kaj mi treba da mi pumpa odleti nekam u grabu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa bu, al neznam kad bum ju zamenil, nema puno lufta, na jednu stranu 1,54mm a na drugu 0,67mm.
Gore dole opće nema🙂al moram bit u pripravnosti 🤝
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,222
Decki, malo nam forum ide prevec ausvinklin.
Da dojdu kakvi novi ljudi po pomoc ili savjeta budu rekli da je ovo cista prčija.

Ps. A kaj se tice vodenih pumpi, ja sem pred 3 god kupil indijsku za 160 kn, i evo, napravila je 2000 rs i dela ko vurica, tak da, pokakam ja pobedu tesanj i vin proma.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A čuj, nemora bit da je loša Indijska ali ove su u orginalu bile ugrađivane ak sam dobro služil, pa onda sam takvu i kupil da me čim duže rabi ko i ova stara🍺🙂ova moja je orginal još.
I još vozi ali ima mali luft.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,943
Ja uvijek imam jednu u rezervi, susjedu propišala, pa mi poklonio. Novi lageri ,parkung, naprešano i evo čeka već dugo na "red" 539 ili 549 paše na oba dva. IMG_20220930_175317.jpg
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,943
Vrag si ga zna, znam samo da je prije dve,tri lete došao iz masive. Imao je onu keramičku pločicu,ali nema "mjesta "za nju. Nije mi prva reparacija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh