• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ok automat, čini se da je ipak brava jer dok je nisam dirao imao sam samo poziciju, a sad imam i žmigavac i svijetlo na lijevoj strani :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Gustavo, aj ti meni lepo uplati 100€ na račun, pripravi jesti i piti i eto mene do tebe i sredim ti instalaciju na fergusonu :)
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Za okupljanje nije problem.Bar meni je hrvatska blizu..Jedino mi ne pase Dubrovnik.Inace mi Bosanci navikli na Zagrebb..
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Više sam za forumašku pomoć, kad mi netko drugi složi opet poslije ništa ne znam, inače rekao bi da sad lijevo svjetlo i žmigavac rade jer sam očistio jednu stopicu koja je bila skroz zahrđala, to su one duplo spojene plava i crvena čini mi se, moram i ostale pogledati.
 

baranjac747

Član
Tu od
20 Lis 2011
Poruka
292
Pozdrav svima, nedavno sam kupio imt 533 74. godiste, gledo sam hidrauličko ulje i dosta je bijelo, vjerojatno ima vode unutra, pa bi ga trebo promjenit. Koja je vaša prpeoruk. Meni se čini da je to ujedno i ulje za mjenjač.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ispusti ulje , skini poklopac hidraulike , pumpu..... da možeš očistiti prostor oko pumpe .
Skini ljevu trubu da možeš očistiti prostor oko diferencijala .
Usput , preštelaj hidrauliku , provjeriš tanjurasti i podesiš luft na poluosovinama ..

Jer ono , kaj imaš na dnu ne može očistiti ništa osim ljudske ruke .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ma , mala se logirala ..
Ja njoj govorim napravi svoj nik , nemoj mi rušiti kredibilitet ..ma ne , znaš klince
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Dobro da nije bolja tričetvrtina nekaj napisala :x:
 

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
Pa da, BOŽIĆ ČE svakog trenutka ...... Pa se Puknuti malo omekšal...

LJUDI, ČESTIT BOŽIĆ SVIMA !
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Na ovakvu zmazanoču koja bez rastavljanja nejde van je Puknuta mislila.



A ovakvo ulje bi ovaj valjda mjenjal.

 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
To ulje nemoj baciti.... to ti je dobro za motorku, samo ga gaziraš, to jest propustiš kroz gazu da ne zaštopaš pumpicu...

Dali kopčaš šta na kiper izvod?
 

Najnoviji postovi

Na vrh