• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Skino sam ju i ponovno metnuo al uvik sa jedne strane više se izljeva i to na istom mjestu kako god metnu gumicui to na mjestu gdje je vodi na bosch pumpu(ne curi na spoju crijeva)
Gdje spojiti crijevo što vodi od rezervara do filtera.
Na ovom označenom mjestu curi?
Traktor o kojem razgovaramo je 533?
 

mario1511

Član
Tu od
20 Lip 2023
Poruka
193
Na ovom označenom mjestu curi?
Traktor o kojem razgovaramo je 533?
Ne ne,to sam pitao gdje bi spojio to crijevo što ide od rezervara do filtera kad bi išo na soluciju filter goriva od golfa 2.

A curi u gornjem dijelu filtera al na jednoj strani jače tu kod crijeva
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Ništ ja tebe ne kontam, pital sam jel traktor 533 ne bez razloga ali nisi dal odgovor.

Crijevo nejde od rezarvara do filtera nego ide od rezervara na ac pumpu, pa sa ac pumpe na filter i ponovno sa filtera na boš pumpu
 

mario1511

Član
Tu od
20 Lip 2023
Poruka
193
Sorry zaboravio napisat da je 533.
O ovom crijevu govorim
Jedan ide na grijač drugi ide na filter tamo di sam označio
 

Prilozi

  • IMG_20230702_123447.jpg
    IMG_20230702_123447.jpg
    22.1 KB · Pregleda: 13

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Znam ja jako dobro kaj tebe muči, tebi bi filter od golfa pasal ali tri izvoda, ali onda moraš i onaj ventil za treči izvod kupiti a kolko znam taj ventil nema u prodaji pa moraš i auto otpad posjetiti....
Ja sam siguran da se ovaj postoječi filter da zabrtviti da ne curi. Nova kučišta su problem ali vjerujem da bi ja i njega savladal.
 

mario1511

Član
Tu od
20 Lip 2023
Poruka
193
Tu ću opciju odbaciti onda
Jedino što mi pada na pamet da ga zasilikoniram al imam problem onda kod sljedeće zamjene čišćenje silikona😅
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,781
Znam ja jako dobro kaj tebe muči, tebi bi filter od golfa pasal ali tri izvoda, ali onda moraš i onaj ventil za treči izvod kupiti a kolko znam taj ventil nema u prodaji pa moraš i auto otpad posjetiti....
Ja sam siguran da se ovaj postoječi filter da zabrtviti da ne curi. Nova kučišta su problem ali vjerujem da bi ja i njega savladal.
Jel to taj TOPRAN Ventil, Filter goriva – Auto Krešo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Taj.
U to vreme kad je meni trebal nije bil dobavljiv u dučanima u kojima sam pital.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Sigurno je bilo pošto se takav filter ugrađuje od devedeset i neke, samo kaj sam ja onda još ranjicu po pesku vlekel.
Kak sam napisal, ali bum se ponovil, kad sam ga ja strgal nije bil dobavljiv u mojim dučanima, a u metropolu ja nejdem, tam se cug po gradu vozi...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Nije nek me ona brtva ispod čepa za uljevanje ulje košta brušenja radilice..izbacal je ulje na iberlauf..
Pa sad kontam možda je kompeesor.

A možda me poslodavac spasio jer je poslao kišu.

To ti je tak kad ti forumasi pomažu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
M. :unsure:
Sigurno si mu rekel Mrš Mulec 🤪

Ja sam se ponadal da bu posla za mene, nigdar nebum zaboravil kakav sam fini kalamper jel kad smo se vratili sa zahvata kojem sam prisustvoval (y)
More mi zameriti ko hoče ali taj pamtim, mesina mi nije bila interesantna....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Samo na jelo misliš ...
Kaj treba sve rastaviti da se kopmresor makne?
Koje deklo treba..daj link ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh