• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
Tako sam učio u autoškoli kad sam polagao za kamion,nisi smio u nižu bez 2x kvačilo i međugas,odmah padaš
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,676
Da Đemsa sam se sjetio iz JNA!
Bio jedan vojnik vozač, drkađija, koji je bilo koje vozilo, koje je vozio, sjebo!
Onda su mu svečano dodijelili famoznog Đemsa!
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,934
Ja sam napisal kak ja saltam, nije sad da tu solim nekome pamet.

A sad nekaj kaj nema veze s Imt-om.
Budem vam pisal "Vi" jer znam da ste u penziji tj da ste puno stariji od mene.
Ma da, nekad je bila rasprava o tome na forumu da ne treba nitko nikoga persirati, jer ne znamo uvijek koliko je ko star.
Vi ste se okomili na kolegu Puknutog da je bahat i sveznajuc i da se pravi vazan, a ja npr ne mislim tako.
On se voli zezati i ono jedno vrijeme dok ga nije bilo, forum nije bil jednostavno toliko živ.
Ja ga jako postujem kao clana.
A i vi ponekad pisete kao da sve znate na ovom svijetu i to isto moze nekome zasmetati.
Dobro jutro ti želim,
Meni je svejedno da li me netko oslovljava s vi, ili ti.

Nije ni bitno što nismo jednakih godina uspješno sam surađivao s velikim brojem puno mlađih ali i starijih od sebe, još se nismo međusobno izvrijeđali, niti zaboravili.

To što sam ja napisao puknutom, to je moj privatni i osobni stav, prema njemu osobno, obzirom da se poslužio javnim forumom za plasiranje neprobavljivih samo njemu poznatih činjenica, fora i komplimenata, ja sam se stjecajem okolnosti u nekima od tih mogao prepoznati. Obzirom da niti ja njega niti on mene osobno poznaje, niti smo se ikada u životu sreli, pa tko je netko takav da se može tako ponašati, bez da mu se može uzvratiti istom ili sličnom mjerom, pa makar je ovo forum. Njegova je nepristojnost krenula iz samo njemu poznatih pobuda.

Ja pišem tako kako pišem, iz mojeg kuta i pogleda na život. Jsno mi je da puno puta i mak smeta nekome u žitu, ili raž u pšenici, hebiga strši. Ovdje bi svi morali biti kao jednaki, samo ne kužim u čemu. U znanju ili neznanju, u pameti ili gluposti, u kulturi ili nekulturi. To što nekome smeta kako ja vidim ili živim određenu životnu problematiku ili svakodnevnicu nije moj nego njegov problem.

Da li da ja sad zaključim da mene ne smiju moji unuci poštivati ili voljeti, a oni se prema meni tako ponašaju, samo zato jer na ovom forumu to nije uobičajeno? A što je da mladi trebaju pri susretu napucati nogom djeda ili baku. Pa ako i je, u našoj obitelji živimo ljepše od toga.
 

mario1511

Član
Tu od
20 Lip 2023
Poruka
193
Kupio sam ovaj nosač filtera,jer drugi nije bio..značio spojio sam ga ,traktor upalio ali curi gorivo sljeva se po filteru...gumice fino sjedaju na svoje mjesto. Skidao sam par puta i vraćao al uvjek isto.
E sad pitanje dali sam dobro spojio😅
Evo da se javim da sam riješio problem na skuplji način😅pokušo sam sa novim gumicama drugim filterom i nije bilo pomaka i na kraju sam kupio nove nosače.


I sada za sada nema problema.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ti si čovik nekaj jako zajebo na nivou obitelji..i to baš grdo .

Za sad to pokušavaš kupiti novcem...kako djecu tako i unuke..zapravo sve redom.

To kaj ti misliš da te djeca vole i trgaju svoje vrijeme na tebe to je čisti fulanac.
Djeca su uz roditelje dok imaju od njih korist..kad toga nema čao...to je prirodni zakon..opet se vrate ako ima nečega zafali.
Slično je i iz drugog kuta .roditelji drže djecu uz sebe dok im imaju kaj dati,kad toga više nema odbace ih od cice...i to je prirodno.

Ono kaj je neprirodno su mreže kao i ovaj forum..isto je i s fb.tik tok..instagram itd.
Ljudi koji nemaju svoj privati život ili im je narušen vise na takvom mjestima, to je dokaz ovom gore.
Sve to pokušavaš prikriti dugim črčkarijama jer uz sve to ti sve znaš .

Amen
 

Čava

Član
Tu od
24 Tra 2023
Poruka
63
E jebiga. Možete li se vas dvojica nekako pomiriti i izgladiti stvari? Vjerujem kada biste se vidjeli uživo i popili po pivo da biste našli neki zajednički jezik.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Prijatelju @Čava ti si novi, nisi ni svjestan u kakav osinjak si piknul.
Tu moraš bit na oprezu jako, bolje je u minsko polje zagazit nego tu.
Tu imaš indijanca, prodavača magle koji sole pamet nama koji se pošteno i sa ljubavlju bavimo poljoprivredom, oni nam namečeju svoje stavove koji nemaju logike ni zdrave pameti. Samo čekaju da im lova padne sneba a niš nebi delali. Nije ih briga za prihod ni urod, samo gledaju da novce zvlečeju i da čim manje delaju, i da nama govore kak se mučiju.
Takvima se prikazivaju, delaju se proizvođačima a plodove svoje u tački voze doma. I to na 3 put jer ni tačku nemreju gurat da ne vide u očima €€€
Inače ja sam ti kapetan broda, ako buš bilo kakvu pomoć trebal samo pitaj, plovim dalekim morima i jako dubokima.
Kapetan duge plovidbe sam. Pomorac od kad znam za sebe i za pomoći sam uvijek.
Volim poljoprivredu i nemogu bez nje, najveći gazda sam u selu, imam raketu 539.
Kad se vozim po selu svi me pozdravljaju i veseli su kad me vide sa kolko ljubavi radim tu poljoprivredu, jer ja se jedini još bavim njom i ljudima je to drago.

Inače ko nije šaltal i vozil imt 539 nezna koja to sinfonija i koji to gušt.
Svima ljepi morski pozdravi, sunčani od vašeg kapetana broda. 🛥️🛥️⚓🙂
Budite dobri svi skupa i držite se hladovine.
 
  • Haha
Reactions: H&S

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Da vam predstavim filter zraka..
Slikano 10 2022. Baš nemarno...kako ne bi kad čitam ovdje da je to neuništivo ,gotovo bez održavanja..

539 oprosti mi

Ali ulje sam vratio natrag..prvo radi ekologije a drugo testirao sam ga među prstima
 

Prilozi

  • 20221015_155230.jpg
    20221015_155230.jpg
    58.4 KB · Pregleda: 23
Posljednje uređivanje:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,600
To je pravo pitanje. I ja sam ga postavil administratorima svojevremeno, ali nije bilo odgovora ni reakcija. Nije mi jasno zbog čega se to dozvoljava? Članovi foruma se proglašavaju prodavačima magle, neradnicima koji samo čekaju poticaje, farbače očiju..... Tko je osoba koja si to može dozvoliti i koji su to kriteriji administratora koji to dozvoljavaju? Čime ih je ta osoba zadužila da joj to toleriraju? To je preraslo u sramotu foruma i pretvorilo ga je u cirkus. Pisao sam i vlasniku foruma, ali ni od njega nikakve reakcije. Očigledno je da to svima paše iz meni osobno nepoznatih razloga. Pa onda neka tako bude i dalje, ja dižem ruke i nadam se da bu došel jedan val i to odnesel negdje daleko na pućinu gdje nema signala. Živjeli dragi forumaši i držite se hladovine.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dok se bude neke napadalo ti neki se budu i branili, nebude niko tiho.
Jedan sam nikad nije kriv, svako ima pravo na svoje mišljenje, a ne da nam se nameče samo jedno koje nije prihvatljivo za svakoga.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,375
Forum je postao dno dna, dok god je zanimljivo gledati kak drugi plove morem na poljoprivrednom forumu mozemo ici u k.
Sramota za administratore da toleriraju pljuvanje naroda koji radi i bori se da opstane, a nagrađuje se je.anje covjeka u mozak. Slobodno mozete meni dati ban, ionak ne pisem nista vec dugo, nit mislim pisat dalje samo ovo je postalo jadno i sramotno.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,600
Nekada je bila ponedjeljkom emisija na radiju pod nazivom Pomorsko veće, a danas je to postao Poljoprivredni forum i to svakog dana od rane zore do sitnih noćnih sati. Živjeli dragi forumaši. Može ban i meni, bio bih zahvalan.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,270
Ne nego na MANu,bez obzira kaj je bio novijeg datuma,tako se moralo učiti šaltati

Toliko star nisam😉😂
Ma sjelo mi je onako ko iz topa čim je Lee napiso Đejms....sjetio se riječi svoga oca koji je stalno pricao o svom Đejmsu iz JNA...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ovaj forum je postao preslika Youtube kanala Almira Dubravića...

More komentara, a veze s vezom nemaju...
 

Najnoviji postovi

Na vrh