• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
236
Almir ima valjda 95% komentara od botova. Ne znam kako mu to Youtube još nije skužio i tolerira to. Već mu je trebao obrisati i kanal i račun. Ono kad ti popravak kočnica na IMT-u hvale "gledatelji" iz Bolivije i Paragvaja :)
 

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
236
Ima broj "pregleda" pa si tako valjda generira "uspješnost" kanala pa ga može monetizirati.
 

DGimt

Aktivni član
Tu od
27 Ruj 2022
Poruka
236
Ovo su samo 2 od bezbroj komentara, ovaj put o IMT 542 :)
Nisam istraživao kako se to radi, ali postoje i skripte i programi za generiranje komentara. Danas je najvažniji "doseg" u svemu.
Inače, šteta da je taj relativno ok kanal zasran s takvim komentarima.

@gilmbv
13 days ago
Olá meu irmão, estou por aqui prestigiando mais uma excelente manutenção de máquina, parabéns pelo vídeo, Deus continue te abençoando, abraço.



Reply

@vivisvictorius3193
@vivisvictorius3193
5 days ago
Pues me sigues sorprendiendo, con esa habilidad para desarmar y armar tractores, realmente un genio, felicitaciones, enhorabuena 👏👏 excelente trabajo y un gran video 👍
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,216
Na isti način kak se nama pojavljuju neki videi iz Azije, s "čudnim slovima", pa odgovoriš na engleskom ak ti se svidi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,216
Ovakav:
1024px-M35_Truck.jpg


ili još stariji, ovakav:
1024px-GMC_2_Half-ton_6x6_Truck.jpg


Izvori:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Teško je to sa videa odrediti ali ako nakon paljenja radi dobro, ja bi za početak provjeril ventile, ispital dize i izmjeril kompresuju.
Meni se nekak čini da se ne vrti baš okruglo i da čudno prima gas
 

mario1511

Član
Tu od
20 Lip 2023
Poruka
193
Teško je to sa videa odrediti ali ako nakon paljenja radi dobro, ja bi za početak provjeril ventile, ispital dize i izmjeril kompresuju.
Meni se nekak čini da se ne vrti baš okruglo i da čudno prima gas
Dok radi na mjestu nabije turažu sam na kratko.. sad kada sam promjenio crijeva malo bolje radi ali skoro neprimjetno a što se tiče u vožnji kada dodam gas ubrza pa zastane kao da se zaletava i nema žustrinu nego mlitavo ubrzava...kada radi u leru protisak ulja mu je nekih 1.5

Najmanje jedan cilindar ne radi

Ko da imas zraka u dovodu goriva....provjeri da li su crijeva suha
Crijeva su suha ne puštaju, ozračivao sam na pumpi nafta izlazi nema mjehurića a probao sam i otpustit crijeva dizni drugi i treći se vidi promjena dok radi a na prvom ne a i kao da izlazi zrak i gorivo zajedno
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Nema dima .nema goriva..jesi probao podmazati boš pumpu?

Daj malo ispričaj o traktoru..vidi. novi auspuh..kad si to primjetio..kaj se radilo oko motora?
 

mario1511

Član
Tu od
20 Lip 2023
Poruka
193
Ne dimi u vožnji,jesam podmazo čim je krenulo curiti na cjevčicu stao sam.
Auspuh mislim da nije orginal je prkće dosta u vožnji..traktor smo kupili prije nekih 2 mjeseca i od početka tako pali i malo je u lošijem stanju,poljoprivredom se ne bavimo baš puno al bi nam više služio prevesti malo drva itd
Što se tiče motora znam samo da je mjenjana vodena pumpa
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Dok radi na mjestu nabije turažu sam na kratko.. sad kada sam promjenio crijeva malo bolje radi ali skoro neprimjetno a što se tiče u vožnji kada dodam gas ubrza pa zastane kao da se zaletava i nema žustrinu nego mlitavo ubrzava...kada radi u leru protisak ulja mu je nekih 1.5
Ja bi krenul redosljedom kojeg sam napisal jer to najmanje ili ništ ne košta.
Ovi daljnji simptomi koje si navel mogu upučivati na lošu boš pumpu ili jedan od elemenata, puknutu glavu, loše poštelano paljenje, ili je motor jako jako umoran
 

mario1511

Član
Tu od
20 Lip 2023
Poruka
193
Koliki zazor treba biti kod štelanja ventila?a mogo bih promjeniti i uloške dizni
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
809
sused ima imt 533. on ne dela puno sanjime zimi(skoro ništa). ljeti dosta kosi prevraća balira itd. motor mu ima niski pritisak ulja. očiščen sigurnosni. filter menja redovito. motor ne troši ulje. pali ok(za 533 standarde odlično). sati ima dosta ali sat ne radi(kaže on).
gledam ova ulja. navodno je 20w50 bolji za toplije uvjete nego 15w40. navodno je 20w50 gušći. cijena je ista . kakva mišljenja? ima li razlike među ovim uljima. 1689254363660.png
 

Najnoviji postovi

Na vrh