• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
MUHA , kaj 533 ima međuploču?
Lagal sam, elektropokretač se utakne u zvono motora :icon_redface::icon_redface:
Međuploča je zašarafljena na zvono getribe
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Ma nisam obračal pažnju na ovu tanku međuploču, sorry MUHA , @Tino pravi si hebač ;)
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
ja sam svoj danas napravio bio mi je samo jedan namotaj na statoru izgorio tj,onaj od pomoćne,tako da sam od starih namotaja uspio složiti i eno ga radi kao sat,,nego sad imam drugi problem počeo mi se nenormalno zaletavati,otišla membrana,rastavio sam je i bogami prst prođe kolika je rupa,e sad me zanima i za to cjena pošto sutra javljaju kišu pa sam mislio i još neke sitnice odraditi,a otišao bi ujutro to sve pokupovati samo me interesuje jel ta mebrana nešto posebno skupa
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
uff samo,ja sam iskreno mislio da je više,nisam je nikada mjenjao pa ni neznam koliko je nova,hvala na informaciji
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ovakva preinaka MUHA ide na 558 ili na 560.na 539 neide bas lako..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Jasno, treba zaobilazak. Ali kao što vidiš nekima je uspjelo ugraditi ga kao od šale
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Muha mozes li mi pojasniti u cemu je problem ako se uzme od traktora dio alnasera koji se ubacuje u zvono i sve ostalo od tamica?
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
evo danas riješena membrana,traktor radi kao sat,fino prima gas i uopće se ni trun ne zaletava,podmazan prednji trap,riješene neke sitnice sad opet samo gas,,MUHA 38kn sam točno platio membranu neka indijska,kolega što prodaje djelove kaže da neki majstori to zovu kondom za 533
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Ja u Bosni kupio membranu 50 kn, rastavio ac pumpu membrana u redu, ali pukla opruga kod onog prstića, tj. ac pumpa se raspala. Kupiom novu 255 kn i motor radi bez problema.
Dali se ova stara pumpa može popraviti (to je ona stara bez čašice) ili da je bacim.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Pa stavi drugu oprugicu, bitno da nisi one limiče pogubil kaj drže osovinicu
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Pripremam se za promjenu ulja i filtera nakon dugog niza godina… Materijal je tu! (Kupil sam i bakrenu pločicu za pod čep kartera ali pozabil slikati)



 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
STRIC VUJC ljepo nema kaj ,al bakrenu pločicu deni između čepa i kartera,Ak ju deneš ispod čepa bu ti opadala,i puštal bu ulje ,a v EUsmo i po tragovima te Holi bu našla...
 
Posljednje uređivanje:

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
nisam glasal za eu niti nem za HolyCrap glasal :icon_rolleyes:
Mene zanima kakav je to motor na sliki na kanistru, izgleda ko oni mercedes OM nekaj V8 kaj su bili na imt-ima velikim zglobnim modelima. Baš su se ljepo zmislili v ini to staviti na sliku :icon_thumright:
 

imt-fan

Novi član
Tu od
11 Pro 2011
Poruka
6
pozdrav svima imam IMT 533 prošlu jesen mi počeo lupati motor, sakupljao do sad a prašinu u garaži , traktor ima orginali 3320 rs 1980 godina, nikada nije orao radio teške poslove prolupao u košnji trave , normalno lako upali ne treba grijat po ovom toplom vremenu kad je hladan manje lupa kako se grije sve više lupa , od kuda krenut sa popravkom , dal može lupat ako je popuštao lanac i španer ima li tko iskustva ??
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Može lupati dosta toga...ne može se znati na neviđeno.
Daj malo preciziraj.
 

Najnoviji postovi

Na vrh