• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
To ti je danas tako . Ja sam kupil novu desnu prednju (koja je ista ko leva prednja ) i nije to kao stara čelava. Stalno "sjeda". Je da sam kupio najjeftiniju ali ona može da puši ***** staroj. To ti je danas tako. Ja neznam šta da radiš ako ga moraš registrirat. Ali da sam stavio bilo koju staru iz sela stara bi bila bar tri put jača od nove. Ali ova hrvatska to ne igra njima su bitni da padneš i da njima koji ništa ne rade idu pare.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Na kraju krajeva ko da je ta struja na tome neka znanost, tko je završio osnovnu školu i razlikuje 5 boja uz malo truda sve sam može složit. Al možda čovjeka neki od kompjutera muči pa nezna kaj bi.
 

Vlado2112

Član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
77
Pozdrav! Pitanje u vezi kućišta volana, naravno ima lufta i curi mi mast/ulje iz njega jer se s lijeve strane nešto raspalo i ne da se više stegnuti vijak.
Uglavnom pitanje jer dali se isplati popravljati staro kućište jer se radi o traktoru iz 75.god i 5200 rs i mislim da to nije nikad skidano ili uzet novo komplet kućišta za cca 1000 kn?
 

Stankepro

Član
Tu od
7 Lis 2018
Poruka
38
Pa pitanje je mislim laicko.Kupio sam novi traktor imt 533 i zelim da spojim da mi se direktno pali sa alnasera na dugme znaci bez kontakt brave jer je trenutno nemam,ne zelim da ga palim sarafcigerom.Pitanje glasi treba li mi za to osigurac ili moze i bez njega,znaci to bi trebalo da oni debeli kabal ide na jedan kontakt prekidaca a tanji na drugi i da pali pri pritisku moze li to tako,kasnije cu spajat na kontakt bravu
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,929
.........
bi trebalo da oni debeli kabal ide na jedan kontakt prekidaca a tanji na drugi i da pali pri pritisku moze li to tako,kasnije cu spajat na kontakt bravu........
KOJI debeli kablovi??????????
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Brate pa kako ti uvalise nov traktor bez brave,reklamiraj zovi servis da ti nameste jer verovatno imas garanciju de na nov traktor da budzis taster
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pa kaj to opće ima novo za kupit i ko normalan bi ga kupio...neznam jel su luđi ovi kaj kupuju nove zetore ili još gore IMT 533🤣🤣
 
Posljednje uređivanje:

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pa jel nisi napisao da si kupio novog i svi te pitaju kak si to kupio novi traktor a ja pitam kaj to opće rade novo
 

Najnoviji postovi

Na vrh