• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Jesam, predpostavljam da nemaju istu oprugu u sebi.
Takav aparat košta ko 533 prije 10 let 🤭
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo ja malo prije išel vužgat raketu, istina i Bog nije od prve zapalila al da sam malo duže verglal sigurno bi, stim kaj mi grijač ne dela, a imam ga al ga nisam zamjenil. Ali kad vužge to je sinfonija.


Nema zime za raketu.


Malo puta po šumi.





I malo do šume gledat kaj bi rušil.









Nema ni najmanje prepreke za raketu.







 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Nema kaj, pali ko raketa.
To kaj se malo zaletava je do regulatora u pumpi. Ja se s tim nebi zamaral, eventualno bi joj ulje zamjenil i gassss
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Nebi trebalo tako da se zaleće iako je hladan tu regulator na pumpi nije kako treba
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ulje ja dotočim ak misliš na onaj čep? Ali nebum sad kad je zima.
Laki da sam mu malo dao gasa više toga zaletavanja nebi bilo. Ja ti velim da je sve novo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Da, na čep mislim, ko što rekoh, ja to nebi diral
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma to i ja velim, nek mi neko pokaže 539 koji tak pali.? Koji? Nema ga sigurno, bez grijanja i da tak zapali odma skoro, još da sam gasa dal to bi bila druga priča, neko ko grije pa vergla po par minuta i jedva zapali. Velim raketa je baš posebna, opće me strah kad grijač denem kak bu palila, to buju mini sekunde u pitanju onda.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Je, a ona kanta za zaljevanje kaj si maknul na početku videa je garant bila puna vrele vode i predgrijavala makinu ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh