• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,542
Pa govoriš kak puno delaš i mučiš se sa raketom. A sad već šparaš. Daj se odluči…
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Kolko mi treba tolko delam, kak sam rekel, a ti zakaj delaš? Reci iskreno? Plus kaj ja tu i tam nekome pomognem zabadavo, a nebi rekel da ti kome zabadav delaš. Neznam zakaj je takva rasprava uvjek prema nama kaj se mučimo stim strarim ragama, a vi se delate na nekom nivou, kao imate bolje traktore.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,542
Pa delam zato kaj hoću i kaj mi ruke ne smetaju. A ja sam sigurno više pomogel i delal ljudima zabadava nego kaj si ti. U svakoj temi kreneš s provokacijama i zas* svaku temu sa raketom i mučenjem ko da su “skupi” traktori nekom s neba opali a ne radom. Kak si ti svoju raketu zaradil kad smo kod toga? Meni su Torpedo i Zetor zaradili Fendta. I ja sam sretan kad ljudi imaju takve strojeve a ne zavidan i ne ser* ni po onima koji imaju 539 ni po onima sa JD.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Kakvim provokacijama? Ti počemš nekaj a ja branim nas kaj volimo rakete😻ja ju nisam zaradil niti je moja, ja ju samo koristim, ženina je. Dva smo svijeta različita, ali ti to nećeš shvatiti. I kaj tebe mući kolko ja delam? Ja nisam gladan love ak ti jesi. Sad buš rekel da nisi znam, ja nisam, ja delam kaj mi treba i to je to. Moraš malo drugačije pisat o raketama i takvima, nekome je to kak je tebi onaj tvoj veliki zeleli traktor. Ali ti to ne shvačaš.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,542
Daj mi citiraj poruku gde sam ja napisal da raketa ne valja ili tak nekaj. Ja imam dva traktora slična ko raketa i napravim s njima 300 ili 400 sati godišnje. A to čega sam ja gladan nije tvoja briga. Da nema takvih “gladnih” ti nebi imal kaj delati. Jel veliš svojem gazdi da je gladan love kad ima tolko kamiona? Vređaš ljude koji se muče i delaju da bi nekaj imali. Ti bi bil najsretniji da svi delaju sa 539. Ja nebi. Ja bi bil sretniji da svi imaju JD i Fendt ko Austrijanci. Al ja sam sretan kad ljudi delaju i imaju. Nisam zavidan…
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ma svako ima svoje mišljene i to je tak, uvjek se vrtimo u krug. Nema veze idemo dalje, raketa čeka toplije dane, a i ja. Meni nije sila nikakva za niš. 🤠Nikog ja ne vređam, nemoj mi stavljat riječi u usta.
Nego svako ima pravo na svoj stav, svoje mišljene.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,542
Ma svako ima svoje mišljene i to je tak, uvjek se vrtimo u krug. Nema veze idemo dalje, raketa čeka toplije dane, a i ja. Meni nije sila nikakva za niš. 🤠Nikog ja ne vređam, nemoj mi stavljat riječi u usta.
Nego svako ima pravo na svoj stav, svoje mišljene.
Delaj kolko os. Meni je svejedno. Ti nisi svjestan možda kaj govoriš ali vrijeđaš. Mogel bi ti 100 primjera najti ali srećom moderatori brišu gluposti. Komentiraš stvari koje očito ne kužiš i usput vrijeđaš ljude koji se ozbiljno bave poljoprivredom. Ovo je poljoprivredni forum ako si zaboravil. Ja ne komentiram šarafljenje kamiona jer o tome znam kolko i ti o poljoprivredi.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Nemoj me vleči za nos da ne napišem nekaj kaj nije neprimjereno. Neda mi se raspravljat jer ja znam kaj pišem i kaje istina, a ta istina boli mnoge, to je drugi par cipela. Sva sreća da se ti ne baviš ozbiljnom poljoprivredom pa se bi još i uvredil. Ja se razmem kolko je meni dosta, za svoje potrebe i previše.
 

dogtag

Novi član
Tu od
28 Velj 2022
Poruka
6
Upsss, malo me poneslo prema toplomjeru 🤭

Ako imaš ovakav nosač AC pumpe onda treba kupiti drugog sa izvodom za sajlu i treba drugi onaj komad koji se ušarafi u bregastu.



Ovakav ti treba da bi spojil sat za radne vure.

Hvala vam puno.
Da li su ovi djelovi dostupni novi ili samo rabljeni?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Samo rabljeno, možeš ti probati pitati u nekom dučanu ali ne vjerujem da ima novog za kupiti.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,456
Pratim ga i ja , svaka mu čast, al ak radi 40 hektara onda bi trebao ići i na neki drugi traktor. Puni je to posla za takve traktore .Jedino koliko mi se čini da on ne radi u firmi pa si može dozvoliti da taj posao rastegne.
Brdski kraj, nizi prinosi, drzava ih ne pomaze...
No...s toliko zemlje problem je ipak u njemu. Ne znam sta mu se mota po glavi al rastezanje posla i oranje do 3 mj. sigurno nije bez posljedica na prinose.
 

Najnoviji postovi

Na vrh