• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Kaj se krčanja tiče odgovoreno ti je. Puknuti je nekad imal ideju ugraditi kočnicu ko na MF-u ali nikad nije s nama podijelil dali je ta ideja zaživjela.
A kaj se volana tiče, ako ima lufta na ležaju da se sa one dvije matice dotegnuti i smanjiti luft.
10 cm lufta ima kolo lufta kad motaš lijevo desno?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
na sredini pitali slađu jel voli zalazak sunca , tako sam i ja složio kočnicu , prije sam postao pop

kočnica smeta šaltanju u hodu , a imt se šalta u hodu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Kak na Zetoru ne smeta a koči istu osovinu?
Slađu je Bog nadaril...
 

Čava

Član
Tu od
24 Tra 2023
Poruka
63
Kaj se krčanja tiče odgovoreno ti je. Puknuti je nekad imal ideju ugraditi kočnicu ko na MF-u ali nikad nije s nama podijelil dali je ta ideja zaživjela.
A kaj se volana tiče, ako ima lufta na ležaju da se sa one dvije matice dotegnuti i smanjiti luft.
10 cm lufta ima kolo lufta kad motaš lijevo desno?
10 cm cca, lijevo desno. Nije puno, ali bih ga probao utegnuti.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
tko s među gasom šalta u višu taj je dugo igral super mario

Kak na Zetoru ne smeta a koči istu osovinu?
Slađu je Bog nadaril...
zetor ima tešku lamelu ne bi je tri kočnice zaustavile
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
prije dotezanja podmaži na mazalicu

Kaj si probal?

dok sam bil još mali ..ali je deda uzeo bič po navadi kao da ide s kravama ...pa ti šaltaj da krči a deda na kolima s bičom
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Sa radapcigerom kojeg ti je kolega Puknuti napravil i poklonil... fala mu iopet (y)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,934
tko s među gasom šalta u višu taj je dugo igral super mario
Ti se praviš grbav više nego jesi.

Ako nešto baš i razumiješ, smiri se i pričekaj dok skužiš, ovako kako se ponašaš je...
Iskreno se nadam da je moje riječi razumjela večina korisnika fergusona iliti IMT 533/539.
Ili stvarno misliš da si samo ti pozobao svu praksu i vještinu ovoga svijeta. Daj malo ohladi... Ne kakaj baš toliko po večini svijeta... Ako si samo ti pametan i vješt, a svi mi drugi smo nevješti i glupi, onda ti jako teško i jako loše živiš.
Znači treba fergusona i znati šaltati, ja smatram da šaltati znam... Eto, nastavi sad kakati i pametovati... Napiši sad zapri gubec i sve iz tvojeg arsenala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh