• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,921
Kaj nema taj termostat umjesto rupice s utegom, tri manje po obodu šešira koji zatvara protok.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Kaj tog Indosa pak mori?
Huuuu, kad je to bilo.. Da ga nisam našel na slikama več bi i zaboravil za njega, a zaradu sam odavno zaboravil 🤭

Osvježena mu je unutrašnjost ;)



Kaj nema taj termostat umjesto rupice s utegom, tri manje po obodu šešira koji zatvara protok.
Kolko ja znam ne. Fiati imaju sa utegom, a ovi ne.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Još to kaj kratko traju zbog nekvalitete ali jel iko od vas prebrojil količinu sača koju imaju?
Dok je čist radili bu, ali nek se samo malo zaštopa od prašine
Dok ovaj orginalni radi bez pol muke kad je na pol poštopan izvana
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,007
Ja samo natocim antifriz i pustim ga da radi te dotacem kak ga motor guta u radu...
Temperatura se ne zakucava, tak da se odzraci valjda sam i odmah.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nikome ništa ne valja dok ne vidi cijenu..kad vidi pošto je kaže daj dobro bude.
Ovo sa fejzbuka najbolje ne komentirati..kad majstori jedni druge pljuju znak je da je sve pošlo kvragu.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
Huuuu, kad je to bilo.. Da ga nisam našel na slikama več bi i zaboravil za njega, a zaradu sam odavno zaboravil 🤭

Osvježena mu je unutrašnjost ;)

Uvijek volim vidit takvog nekog starca obnovljenog da nije masan na 100 mjesta 😍
To je neki žešći Indos čim je M34 u njemu?
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,720
A mogao je staviti veču kabinu od 540 ili 542. Ugodnije bi se osjećao u njoj. Ova mi je pomalo klaustrofobična.
 

Eugen

Član
Tu od
31 Lis 2020
Poruka
36
Pozdrav svima, jucer me covjek iz sela zvao da mu vidim sta mu je sa imt 533 znaci stavio je novu bosch pumpu repariranu on je upalio traktor bez problema dobro pali i sve ali gas je smanjen do kraja a on tipa radi na 1300 okretaja i manje ne moze e sad ja mislim da je to do lera ako krivo mislim ispravite me i puno dimi ne kuzim se tolko u 533 kao u 539 oko 539 puno vise znam i sad volio bi pomoc covjeku ako neko zna sta je ako je do lera kako se smanjuje da probam od toga
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ler se smanjuje na leptiru na usisnoj grani..nije baš grana ali je volimo tako zvati..pod uvjetom da je sve drugo ispravno..i da brtvi cijev između leptira i boš pumpe.
 

tonci

Član
Tu od
2 Tra 2015
Poruka
45
Pozz ekipa evo posto se mislim nesto uzimat od traktora nesto od ovo dvi vrste imt mi cini se najbolja kupnja il imt 533 ili imt 539 posto nemam nista iskustva s voznjom traktora obrađivao bi oko 3hektara njive malo oko drva gnjoja tako da sto gledat uzet.P.s cini mi se da imt 539je skuplji za duplo vise od 533 dali je potrebno toliko davat?Koliko uopce oni realno kostaju?
 

Najnoviji postovi

Na vrh