• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 540 instalacija

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Za pecho sam mu ja postavio pitanje jer je mene nešto zanimalo.:drink:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,925
Ekipa, nemojte se naljutiti na tvrdnju da je meni svejedno kakva je brava - ako ju ti kupiš i meni doneseš. Ja ti ju budem spojio ili čak pripasao manje više na svako uobičajeno "motorno vozilo". Neobični "strojevi" mi budu dodatni izazov i na kraju krajeva i na njih ju budem spojio :)
Ako ta brava nema ni jedne oznake, ja ju opet budem spojio, sjednem, ispitam koji je kontakt što, zapišem si i spojim, pa taman i da sam pijan ili pospan.

Vi ste imali pitanja, ja sam našao vremena i probao vam dati odgovore. Ukoliko niste previše zadovoljni s odgovorima ništa lakše - zanemarite i zaboravite. Jedino molim vas - imajte na umu da nisam glumio google-majstora nego ipak još nekog vraga znam :)

Lijepi pozdrav :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Nemrem vjerovati. Oko jednog 4 pinskog prekidača ste nauku složili, a kaj je naj gore uspeli ste se i zakačiti.....

Možda uspiješ negdje na starim zalihama uloviti koju Boschovu kontakt bravu uloviti koja ujedno ima grijač i anlaser.
Ako i rabljenu uloviš dulje je bude nego traktora. Čak ju je i Bosch iz proizvodnje izbacil nakon 30-40 let kad su shvatili da je neuništiva.
Mada, ja bi i dalje naj jeftiniju ugradil.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,925
Muha, ja ne smatram da smo se konfrontirali ili svađali, a kamoli "zakačili" malo smo se teže spominali (razgovarali), mislim da je na kraju sve dosta dobro :icon_biggrin:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Bitno da nema kuršlusa ili ti kratkog spoja :(y):
 

Razinekop

Aktivni član
Tu od
10 Pro 2013
Poruka
342
Nemrem vjerovati. Oko jednog 4 pinskog prekidača ste nauku složili, a kaj je naj gore uspeli ste se i zakačiti.....

Možda uspiješ negdje na starim zalihama uloviti koju Boschovu kontakt bravu uloviti koja ujedno ima grijač i anlaser.
Ako i rabljenu uloviš dulje je bude nego traktora. Čak ju je i Bosch iz proizvodnje izbacil nakon 30-40 let kad su shvatili da je neuništiva.
Mada, ja bi i dalje naj jeftiniju ugradil.

Ako mi bude trebala ja ću izabrati srednje skupu pa se praviti Englez da nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari,a imat ću pravo i na reklamaciju jer po meni jeftino i dobro je rijetkost-praksa pokazala!
 

Prilozi

  • Untitled-A.jpg
    Untitled-A.jpg
    14 KB · Pregleda: 26

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Kaj se tice jeftinog, srednjejeftinog/srednjeskupog ili skupog, po meni cijena danas ne garantira ništa. Prije je vredila ta uzrecica da nisam toliko bogat da bi kupoval jeftino, ali danas mislim da to više ne vredi. Možeš kupiti jeftino da traje godinama i skupo da sutra krepa, slabo više ima pravila.

Ja sam jedino imal problema s onim najjeftinijim(mislim da je koštala oko 35 kuna) kontakt bravama turskim, jer su se tri za redom doslovno raspale. Donja strana je slabo zapertlana, nakon kratkog korštenja limici se odvinu i brava se doslovno raspadne.

Nakon toga sam kupil nekakvu drugu isto jeftinu, ta je bila par godina i s tom je traktor i prodan. Sad na ovo dva sam stavi ove Pecho i cine mi se dobre, cak mi i covek tu u ducanu veli da na te brave nema niti jedne jedine reklamacije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh