• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 540

  • Temu pokrenuo ferari 540
  • Datum prvog posta

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,374
Pa da al kolko vidim trebalo je skidati i poklopac mjenjača i kaj sve ne. Meni to djeluje ko dost zahtjevna operacija.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,018
Je a kak bi ti drugačije zamjenil semeringe koji brtve na osovinama?
Nije to neka mudrija, najzahtjevnije je pranje, barem meni.

 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,374
A mislil sam da je možda nekakva shema ko i sa mjenjanjem semeringa na kardanu pa me ovo šokiralo da nedaj Bože ja to moram sebi raditi u neko buduće doba..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,018
Ako rupa nije jako razlohana drži osovina još dobro na dosjedu 🤭
 
  • Haha
Reactions: ZJ

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,018
A mislil sam da je možda nekakva shema ko i sa mjenjanjem semeringa na kardanu pa me ovo šokiralo da nedaj Bože ja to moram sebi raditi u neko buduće doba..
Na 540 su (da oprostiš) usrali s onim segerom ali da se to preurediti za neki drugi put da bude lakše i brže gotovo.
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
I nazad

rakopal sam. moja osovina ona koja ide na pumpu(to je ona koja ide kroz onu šuplju) nema narezna navoj u sredini. izvadil sam pumpu i gurnal osovinu nazad i zupčanik je pao. dali si ti siguran da je na slici imt 540?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,018
Mislim da je slika od 540.
Daj sliku svoje osovine i mjenjača.
 

Najnoviji postovi

Na vrh