• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 540

  • Temu pokrenuo ferari 540
  • Datum prvog posta
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
To je jedna cura koja dela nokte ak niste skužili, i voli kola, zato ja kola pod hitno moram složit da i ja krmu vozim🙂
Prikolice ju ne zanimaju nimalo veli🤭
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Moram na 540 izvaditi kučište spojničke(cure semeringi). da bi izvuko kučiste moram na donjoj punoj osovini skinuti seger i gurnuti osovinu nazad da padne zupčanik. i onda ide kučište van. e sada slijedi pitanje. kada slažem moram skinuti pumpu i nariktati zupčanik koji je pao. onda moram tu punu osovinu odozada gurnuti da skoči kroz zupčanik. da li posotoji elegantniji način bez skidanja poklopca hidraulika i skidanja pumpe?
čul sam da na 533 i 539 ta donja osovina se moše izvuči prema napred.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Krivo, osovinu izvučeš van, ne možeš ju gurnuti unutra.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,381
Pa kaj za promjeniti semeringe na spojničkoj osovini koja ide u korpu treba tak žestoko rastaviti traktor? 😱
 

Najnoviji postovi

Na vrh