• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 540

  • Temu pokrenuo ferari 540
  • Datum prvog posta

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
Mislim da ju vjerojatno treba neke malo poštelavat.
Nego daj mi reci kolko si platio novu korpu?to za ovaj 540?

hm sad malo slozen slucaj posto smo na tog 540 stavili motor od 560 tako da je sad gore korpa i zamajac od 560 ,,, nova korpa sa malom lamelom unutra nas je dosla 1400 kuna u masivi u bjelovaru mislim da ti je korpa za 540 koji 200 kuna jeftinija
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Bez obzira kaj je nova (i novu curu treba malo prilagoditi) treba ju nakon ugradnje poštelati.
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
Bez obzira kaj je nova (i novu curu treba malo prilagoditi) treba ju nakon ugradnje poštelati.

cuj neznam sta da ti velim stavili mi to sve gore radi zajebalo vek nit sta cuka nit trese super odvaja kardan i 1 stupanj ja nista nebi dira a i curu nesmijem sta ce mi zena rec :blackeye
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
A jebaj ga, onda ju valjda Turčin ili Indijanac dobro naštimal u tvornici :scratch, ali znam da je šarafe na capicama, ak ništ drugo, nateral taman onak kak treba da bi pilili po nitnama lamele drugog stepena kad dobije malo lufta na polužju
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
A jebaj ga, onda ju valjda Turčin ili Indijanac dobro naštimal u tvornici :scratch, ali znam da je šarafe na capicama, ak ništ drugo, nateral taman onak kak treba da bi pilili po nitnama lamele drugog stepena kad dobije malo lufta na polužju

neznam velim ti radili smo vec s kardanom,roto kosa i ide super kvacilo sam postelao taman skroz stisnes staje kardan nist nezuji zasad poslje cmo vidit mozda pocne grebst al dotada zivjeli indijanci indiska je :axe:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Se bu to dobro, ionak nebu stiglo prepiliti nitne jer bu več puno prije moral iti na pol da se zamjene capice i bolcni, ili bu dobilo na nitnama lufta u srcu, a kolko vidim gore je i močna makina tak da .............;)
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
Se bu to dobro, ionak nebu stiglo prepiliti nitne jer bu več puno prije moral iti na pol da se zamjene capice i bolcni, ili bu dobilo na nitnama lufta u srcu, a kolko vidim gore je i močna makina tak da .............;)

pila i pol mislim da nam je ovo najbolji projekt do sad ak prezivi branje kukuruza polozio je :supz:
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
jel mi moze netko reci jel ima kakav veci dobavljac ili neka trgovina gdje su normalnije cijene za dijelove za imt traktore, konkretno me zanima spojnicka osovina i kvacilo za imt 540, da nisu neku žnj dijelovi i da je cijena normalna jer u lokalnoj trgovini je to strasno koje su cifre. odakle nabavljate?
i zna li netko postoje li novi blatobrani za 540 za nabaviti kod nas negdje?
zahvaljujem na odgovorima.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
nije malo traktor preslab za turbo?
se nebu motor razletel?

kj mislite o ovome


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=xFzwSBbpoqE[/YT]
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
jel mi moze netko reci jel ima kakav veci dobavljac ili neka trgovina gdje su normalnije cijene za dijelove za imt traktore, konkretno me zanima spojnicka osovina i kvacilo za imt 540, da nisu neku žnj dijelovi i da je cijena normalna jer u lokalnoj trgovini je to strasno koje su cifre. odakle nabavljate?
i zna li netko postoje li novi blatobrani za 540 za nabaviti kod nas negdje?
zahvaljujem na odgovorima.

ima tu u blizini zaprešića jedan,gašpar
on ima najjeftinije i sve za imt,štore,ursus,zetor itd...
al to ti je predaleko :/
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
decki imam jedno pitanje kaj se tiče bosch pumpe..znaci več sam 4 put v pol godine izašel kaj dok sam ga vgasil i nazaj porinul nutra ručicu za gašenje i poslje ga htel upalit nije htel..problem je nutra u polugi za gašenje...znači ja uzmem filter za gorivo dolje ,otpojim poluge i skinem onaj poklopac gornji na bosch pumpi i normalno namjestim nazad kak mora biti(onaj štift kaj dolazi sa ekscentra kaj se spaja gore na polugu od gašenja i u onu dolje "vilicu" i normalno dalje svr funkcionira dok ga slopim skupa,i nije neki problem da sto svaki puta zahebava nego rijetko,ali posao bezveze..pa zanima me kaj treba zamjeniti kaj me nebi to kad kad zahebavalo,mada na oko ne izgleda nešto oštečeno..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Problem ti je na drugoj strani u onom djelu koji ulazi u hidrauličnu glavu.
On šteka.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Imam, a imam i sliku toga djela, ali sutra.
Danas nemam nijedno.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
oke,fala unaprjed :icon_jook:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Problem bi trebao biti tu.Strucno se zove odmjeravajuci ventil.Treba da ga izvadis van i ispoliras vodobrusnim smirglom.
wjst.jpg

oxk4.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Evo kolega Lisnik je uskočil sa slikom.

Uglavnom on i ja ciljamo na isto.
 

samsung12345

Novi član
Tu od
1 Pro 2011
Poruka
6
Pozdrav. Mene interesira kaj mislite kolko bi mogel trazit za imt 540... trenutno nemam slike ali radi se o traktoru 77 godine bez kabine... prvi vlasnik... nove zadnje gume... kompletna generalka motora i nova kompetna instalacija znači svaka lampa i svaka žica (preko 10000 kn me došlo) hidraulika odlična... od generalke prije 6 god napravio 300 h jedino je potrebno lakirat haubu i blatobrane poravnat i lakirat. pa me interesira kolko bi mogel trazit bez sređene limarije (dosta loše stanje) a kolko ako ga sredim do kraja
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Teško reči bez neke slike.Usporedi malo po oglasniku. Ak je sve tip-top osim limarije,neznam recimo 20000 tisuča,a da središ limariju opet teško da češ dobit više od 25000 a tih 5000 buš i potrošio ak daš nekom to sređivat
 

Najnoviji postovi

Na vrh