• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

imt 542

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
kolko ja znam 560 ima 6+2 mjenjac! ono 560 ti pise na poklopcu hidraulike ako se ne varam

jok ,pogledao u katalog . postoji i 560 sa 10+2
a mislim da je i meni baš na poklopcu mjenjača pisalo
 
D

dabegovic

Guest
pogledao u katalog . postoji i 560 sa 10+2

istina! postoji! da li znate da postoji i imt 539 sa nožnim gasom samo je to bilo u dodatni opremi koju nitko nije htio uzimati. ali je postojalo! ne znam dal postoji i sada???
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Neznam, ali nekaj takvoga sam davno videl na sajmu (još dok je sajma bilo).
Može biti. To je bilo prije desetak godina, mada to nije bil jedini u okolici koji je imal makinu 533.
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
A nije se taj s 10+2 zval 567 (u staroj limariji)?

nemam pojma
katalog je za 560 i 567
ali katloški brojevi nose oznaku 560
al gledam slike pa to skoro isti traktori, i mašina ista, sad snaga?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
A nije se taj s 10+2 zval 567 (u staroj limariji)?
Tak bi trebalo biti. Ja nikad nisam srel 560 sa 5 brzina pa se nisam htel mešati.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
imt 542 servo volan

kupio sam imt 542 88.g. promjenio sve novo sta se tiče volana ali se dosta teško upravlja pa me zanima dali je netko ugrađivao servo zanima me kako i sta treba da se uradi neke slike i cjene ako tko ima
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,642
Tak bi trebalo biti. Ja nikad nisam srel 560 sa 5 brzina pa se nisam htel mešati.
E, znači, uvijek ja moram biti na vjetrometini (kritika raznih...) :finga:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
E, znači, uvijek ja moram biti na vjetrometini (kritika raznih...) :finga:
Neko mora ;), A bolje ti nego ja. Imaš dulji staž :lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Je, i nemam zvjezdica kak ti :lol:
Kad prolaziš navrni se pa ti dam. Ostalo od bivše vojske (mada je sad več i ova naša bivša :scratch). Uglavnom znaš na koju mislim.
Samo odluči očeš biti Poručnik, kapetan, major ili general :rolfer::rolfer:
 
D

dabegovic

Guest
A nije se taj s 10+2 zval 567 (u staroj limariji)?

za 567 ne znam, al sam siguran da 565 ima samo sa 3 brzine tj.6+2 i sa pužnim brzima 12+4
 
I

IMT-542

Guest
evo ga! tvornička cijena motora IMR DM33/t (iz 549) je nesto malo manje od 2000€
 
I

IMT-542

Guest
a je! jel imas di kakve novije cijene? poslo sam poruku u julcom al nema odgovora:x
 
D

dabegovic

Guest
kupio sam imt 542 88.g. promjenio sve novo sta se tiče volana ali se dosta teško upravlja pa me zanima dali je netko ugrađivao servo zanima me kako i sta treba da se uradi neke slike i cjene ako tko ima

ako mećeš sve novo, dakle servo pumpa, nova koljevka i most, cilindar, spone.... i još brdo toga kaj ti sve treba, dođe te oko 10000kn tak su meni rekli a ako slažeš sam, može se napravit od polovnih dijelova i dođe te oko 2000 do 3000 kn, ja sam razradio već ideju kak bi to išlo ali nemam vremena se sa tim baktat pa ću ćekat bolje dane i pomalo počet sa skupljanjem potrebnih dijelova. vidio sam jedan u oglasniku sa skemijanim hidro volanom al ne mogu vbiše naći sliku da ih upload-am
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
ako mećeš sve novo, dakle servo pumpa, nova koljevka i most, cilindar, spone.... i još brdo toga kaj ti sve treba, dođe te oko 10000kn tak su meni rekli a ako slažeš sam, može se napravit od polovnih dijelova i dođe te oko 2000 do 3000 kn, ja sam razradio već ideju kak bi to išlo ali nemam vremena se sa tim baktat pa ću ćekat bolje dane i pomalo počet sa skupljanjem potrebnih dijelova. vidio sam jedan u oglasniku sa skemijanim hidro volanom al ne mogu vbiše naći sliku da ih upload-am

a slagao bih sam pa ako šta nađeš bio bih zahvalan na slikama
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
A jel bi išlo sa elektrohidrauličnom pumpom i cilindrom od nekog automobila, izvedba bila bi daleko jednostavnija i modernija od ugrađivanja servo pumpe s remenicom na traktoru.
 

Najnoviji postovi

Na vrh