• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

imt 542

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
a koda si napisal da imaš ti jednu
Negde je, samo ne takva.
Ova je malo drugačija jer se gore ugrađivala puno veča pumpa. I neznam kakav je ovdje unutra pogonski zupčanik pošto vrti i pumpu i kompresor :scratch
 
B

Bobo

Guest
Ahhh, rastavljao sam to jednom prilikom da prebrtvim taj spoj kompresora s kucistem i pumpe s kucistem i kako mi se cini da se pumpa "usteka" u zupcanik kompresora, no vise nisam siguran ni ja... opet cu to na proljece najvjerovatnije rastavljati da zamjenim karike u kompresoru, pa poslikam ;)

A za pumpu od torpeda sam procitao negdje, samo ne znam gdje... Imao sam u planu praviti dodatnu hidrauliku na svom traktoru i to bas na taj nacin, ali bi ja uglavio "duplu" pumpu, tako da jedna za volan koristi ATF, hidraol, a da druga iz mjenajca izvlaci ulje za napajanje dodatnog razvodnika i odmah bi na taj vod ugradio filter ulja kakav takav, da se iz vana da oprati i po potrebi zamjeniti.

Cjena takve pumpe je u danom trenutku bila 1600Kn (ako se dobro sjecam) +PDV, naravno i to neka kineska, a gdje mi je jos razvodnik, uticnice, crijeva... Odustao sam od toga ali kak mi se cini da bi se opet mogao oko toga angazirati, jer bi mi jedan par prikljucnica dobro dosao...

Svasta se da na IMT uglaviti, samo treba balo kemijati i mozgati, a "inzenjeri" su ostavili dovoljno mjesta za unapredjenje...


Ima na njuskalu brena naseg nekadasnjeg clana "bduda" i on je tako stavio duplu pumpu umjesto kompresora i svaka mu cast na ideji. jos ako ima iz vana filter to je prava stvar ;)
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
Ako stavljaš orginal pumpu i taj adapter onda ti treba drugi zupčanik na kompresoru jer ovaj ima na sebi kandže u koje se zupči osovina koja prolazi kroz adapter i pogoni pumpu.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
nema veze bas i IMT-om (a i dugo vremena nist nisam upload-ao :))
pa evo jedna fotka kak je to "švabo" ugradil na Deutz ,dosta jednostavno

 
B

Bobo

Guest
Ako se ne varam ovo na deutzu je cilindar s claasovog kombajna... To je u biti servo volan i jako dobra stvar, samo kad je taj sistem dobro napravljen.

Svidja mi se kako je lijepo uklopljeno u traktor.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Otokari remenicu i ušarafiš ju na remenicu radilice,napravi nosač za hidropumpu sa strane,uskladi prijenose,nabavi orbitrol,manji rezervar za ulje,cilindar,crijeva i druge ti nema.Ovak ti je najjednostavnije i nemaš kompliciranja nikakvih osim napravit remenicu i nosač za pumpu.Moglo bi se i na glavni pogonski remen stavit pumpu,ali on bi bil preopterećen možda i nebi kut zahvata bil optimalan.Ne treba ti neka gromada od pumpe,imam ti ja jednu manju boschovu kaj mislim da je i služila za tak nekaj.Remenski prijenos ti je sasvim dovoljan,a i ako ti se kaj dogodi,sve ti je vani,i možeš skinut odmah a i staviti drugu pumpu npr.ak ti ova prejde.
Ja sam imal na jednom stroju gde sam delal,remenski prenos sa 125 KS deutza na 150 litara pumpu i nije nikad bilo problema.Doduše,bil je zupčasti remen,ali ti nebi imal tolko opterečenje.Tak da nebi ni tebi za tak neku malu pumpicu bilo potrebno nekaj posebno.Ja sam videl na tom UAZ-u di je čovek napravil remenskim prenosom sve,samo je cilindar koristil za podizanje ralice,a ti bi koristil za okretanje kotača.Po meni najveći problem bi bil smještaj cilindra,ovo se sve da napraviti bez brige.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Ako se ne varam ovo na deutzu je cilindar s claasovog kombajna... To je u biti servo volan i jako dobra stvar, samo kad je taj sistem dobro napravljen.

Svidja mi se kako je lijepo uklopljeno u traktor.

ako se ti varaš o vezi cilindra onda se varaju ljudi koji su to vidjeli uživo i rekli isto
znači dajem potvrdu (iako nemam pojma) da je nešto takvo bilo na Claas-ovom nekom starom kombajnu
 
B

Bobo

Guest
Da budem tocniji, takav cilindar ima claas mercur 50...

hehe, sve u svemu, jako dobro uradjeno. Svidja mi se...
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Imt542 hauba

Ljudi pomagajte nemogu nigdje naći prednji dio haube za stari tip imt-a542

može polovna ili nova,dali uopće to ko prodaje ili neko proizvodi.Čuo sam da se negdje u bosni proizvdi ta limarija al neznam gdje.

ako neko zna nešo molio bi da pomogne.

Hvala u naprijed!
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
pitat ću njega koji je to.ma menei terba onaj dio u koji ide maska,nije baš tako jednostavno napraviti jer je to štancano nije savijano.al ako nebude druge radit ću ga sam.
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
Mislim da bi toga trebalo biti u doo. Rakic na Pelagicevu nedaleko od Orasja ili MOZDA u Mehanici,, imam broj od Rakica 054 810 830.. a radi se o onom najsatrijem obliku limarije na 542 ?
 
S

siljo raska72

Guest
imt 542 novi tip brzo vreteno

imam imt 542 sa dosta velikim brojem obrtaja na vretenu.da li ima i sporija varijanta?da li ima vise tipova?da li postoji mogucnost da se zameni par zupcanika u menjacu da bih usporio vreteno ili moram na cekrku da pravim neki prelaz da bih ga usporio?ako postoje takvi zupcanici gde mogu da nabavim i koja je cena?
 
M

Mraxable

Guest
Dali se moze staviti motor od imt 560 na imt 542??.i kave mogu biti posljedice toga?..:confused:
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Na mjenjac pase original.Prednji stel treba prepravku.542 mjenjac rasturi ovaj njegov motor ,a kamoli jaci.
 
Na vrh