• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 549

  • Temu pokrenuo intercooler
  • Datum prvog posta

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
270
Dobri su fiatagri traktori
Ja sam hobi traktorista
Koristim ga za malčiranje 1hektara
Bavim se nečim drugim pa mi je traktor razbibriga.
Moji imaju 34 hektara zemlje ali to rade brat i ujak.
 
Tu od
1 Tra 2020
Poruka
67
Moze pomoć od nekog ko ima malo iskustva sa bosch pumpama, naime moju sam nosija u bosiste i naravno nije promjenio brtvu i ona je procurila, ja sam promjenio brtvu ali sam morao dirat vijak od krajnjeg položaja gasa, e sad me zanima kako cu znat odredit maksimalan gas?
Hvala puno
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
274
IMT 549 stari tip 89. godina, oko 1900 radnih sati, neki dan u leru stoji i ugasi se. Ima nafte, probam na ac pumpu, ne vidim da se u čašici ne događa ništa, probam na pumpi ozračiti i upali ali nakon 10-ak minuta ista stvar. Skinem crijevo sa ac pumpe, nema nafte, ne curi ali puhnem i dobijem naftu, ozračim i upali. Doma skinem sa rezervoara poklopac sa priključcima mislim smeće štopa filter, ali izvadim i vidim golu cijev metalnu bez sita, kontrolom ulja vidim da je količina dobro iznad max oznake pa sam posumnjao na ac pumpu.
Ima li obično 549 filter na onoj cijevi u rezervoaru za dolaz nafte ili se skinuo kad sam puhao u cijev ili ac pumpa otišla membrana, ako netko ima savjet lijepo prosim.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,508
ali izvadim i vidim golu cijev metalnu bez sita
Ta cijev hoče puknuti gore pri vrhu i tu vuče zrak.
Novi mjerač nemoj kupovati jer nema kruha od njega, radije spoji dole na ispust ako ima čep ili daj hartlotati svoj stari mjerač.
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
274
Ta cijev hoče puknuti gore pri vrhu i tu vuče zrak.
Novi mjerač nemoj kupovati jer nema kruha od njega, radije spoji dole na ispust ako ima čep ili daj hartlotati svoj stari mjerač.
Muči me višak ulja u karteru i kad ga osjetim pod prstima onako kao da je manje masno, razrijeđeno
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,508
Muči me višak ulja u karteru i kad ga osjetim pod prstima onako kao da je manje masno, razrijeđeno
Vidim krenul si od ac pumpe, ako nije ona problem moguče da je semering na pumpi problem.
 

oboliti

Aktivni član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
274
Vidim krenul si od ac pumpe, ako nije ona problem moguče da je semering na pumpi problem.
Nevidi se da curi ulje, jedino ak je membrana negdje probila, već sam imal isti slučaj na drugom traktoru
 

Najnoviji postovi

Na vrh