• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 549

  • Temu pokrenuo intercooler
  • Datum prvog posta

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
nemogu skužiti od kojeg deutza je motor.....i čini mi se vodeno hlađenje......mislio sam da je zračno
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma kaki Deutz, to je običan Torpedo motor gore 45 ks, neke zalihe iz Rijeke ili odnekud.
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
taj sta je na njuslaku je 10km od mene i kaze da nema nikih problema s njim,motor je deutz 50 ili 55 konja ne sjecam se tocno koliko je reko,on ga malo koristi,tak da nema puno sati...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Neznam, bilo je več rasprave prije koju godinu da je gore Torpedo motor od TD 45 ili 48.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
koji je motor bolji????

svi koji imaju 549 kažu da dobro pale zimi, a po meni su dosta skupi........neznam zašto
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Kada bi napravio pumpu onda bi znao dali zbog nje ili ima još negdje problem..
 

marko kt

Član
Tu od
15 Kol 2013
Poruka
159
moze bit u tome da nije u dobrom kutu paljenja,probaj ju otpustit i malo zaokrenut,sad neznam u koju stranu ali valja se poigrat malo i ako je pumpa i sve u redu onda se moze postelat malo predpaljnje a da se ne pregrijava ...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,399
ja mislim da 550.11 bolje pali zimi jer je ipak to perkins motor bolja kvaliteta al ima više razloga zašto ne pali zimi istrošenost(veliki radni sati),slab motor itd. a moj 549 91.g. da ne govorim kako pali zimi :)
 

SAME1309

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
175
Na doticnom nove linije imam sve cesce slucaj ablendiranja ubmjesto oborenih svetala, duge rade normalno-massa nije problem, prekidac je promjenjen-sada je od auta-zastave, jer je stari od silnog šmelcanja zbog lošeg kontakta se rastopio... ima netko ideju gdje krenuti ??
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Stavit bravu koja ima 0,1,2,3 tako da na njoj ima pozicija duga i kratka svjetla i za nekih 40 do 50 kn riješen problem .
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Muhaničar ovaj traktor ima stvarno 1313 radnih sati ili je sat odavno stao!? :icon_scratch: A i ovo radno svjetlo, na pravome je mjestu..:icon_rofl:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Pa moj sada ima 1100 odprilike, al iznutra je kao nov, sve je tip top kako je i bilo, a ovaj kao da je prošao treći svjetski rat.. Pa reko pitam, neće valjda moj izgledati tako za 200 r/s :icon_scratch: :icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Ali ovaj je djelo, nije stojo .....

Strava, popucala kabina (drži ju staklo u hrpi, vidi se na slici), zdrobljen prednji reduktor, poispadale lampe (zato je i bila tam gde si ju videl), rastopile se osigurač kutije, puko prednji most ....... Za te sve kvarove smatram da vozač nije kriv, a ovo ostalo, unutrašnjost i ukupni dojam možda i je.
Imam jednu sliku kak je vrata učvrstil kad se brava pokvarila ali je negde na aparatu.
Kad nađem stavim
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Pa i moj je radio, vozan je na fino prvih 70-tak sati zbog razrađivanja, sve ostalo je nešto baš radio.. Moj hvala Bogu nigdje nije pukao. da je kvarova bilo, bilo je! Sad kad gledam tako malo po forumima, kod svakoga je nešto drugo otišlo, a ima i onih koji ih hvale, da samo idu bez kvara..
A ovo da je pukla kabina ne bi ni vidio da nisi rekao! Pa zašto gazda to ne sredi dok su mu stakla još čitava, neće ono držati zauvjek..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Ništa on nije strgo, ona je :(wasntme):

Bum sutra probal staviti koju slikcu izvana, maglovito je pa mi spor net.
 

Najnoviji postovi

Na vrh