• Poลกtovani posjetitelju, za koriลกtenje svih moguฤ‡nosti koje Poljoprivredni Forum omoguฤ‡uje, predlaลพemo ti da se registriraลก. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaลกtiฤ‡ena. Registracija ti omoguฤ‡uje pristup svim kategorijama i temama, moguฤ‡nost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s ฤlanovima putem privatnih poruka, automatsko praฤ‡enje tema od interesa i joลก mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! โค๏ธ

Imt 558

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ˜ณ๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ’ช๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ๐Ÿ‘Œ
๐Ÿ™‚๐Ÿ™‚๐Ÿ™‚๐Ÿ™‚๐Ÿ™‚
Koja volja,taj je luฤ‘i nek ja. ๐Ÿ™‚
Il smo tu negde. 200kilometri u danu napravit i guลกtat u voลพnji๐Ÿ™‚๐Ÿ™‚๐Ÿ™‚๐ŸŽป๐ŸŽธ
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
Samo da je del on ljepลกu, niลพu kabinu, a ne ovaj kokoลกinjac...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Koja je to niลพa kabina? U ovoj barem ima mjesta kak mi se ฤini, a ne ko u onim kakve 539 ima.
ล teta kaj nije zadnju stranu prepravil da je staklo skroz do blatobrana(sliฤno kak ima kabina na 549).
Koja volja,taj je luฤ‘i nek ja. ๐Ÿ™‚
Il smo tu negde. 200kilometri u danu napravit i guลกtat u voลพnji๐Ÿ™‚๐Ÿ™‚๐Ÿ™‚๐ŸŽป๐ŸŽธ
Da tek vidiลก volju u inovacijama kaj je kolega Gajtan sloลพil na 533 i tom 558 ๐Ÿ˜Ž๐Ÿ˜Ž
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Imaลก na kanalu njegovom.
Grijanje kabine, pokazivaฤ goriva i ima joลก svakakvih sitnica koje je u videima prikazal. Puno truda uloลพeno...
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
558 mi je traktor iz "uฤ‘benika", jedino mu kabina ne "stoji" baลก najbolje.
Hauba mu je okrugla a kabina kockasta........
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,994
Kad smo veฤ kod 558, jel znate kako je na svijet doลกel 558?
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Baลก tako ,kad bih ga imao vozio bih ga bez kabine, makar se i smrzavao na njemu, a onaj zvuk motora.......
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
558 mi je traktor iz "uฤ‘benika", jedino mu kabina ne "stoji" baลก najbolje.
Hauba mu je okrugla a kabina kockasta........
Ta kabina na filmiฤ‡u je "kokoลกinjac"; ogromna, nezgrapan i (meni) grda. Zamislite istu takvu na 533 :oops:

One niske, poput ovih na 539, su estetski puno skladnije i bolje mu pristaju.

Jedini IMT koji mi se (dizajnom) sviฤ‘a.

Baลก tako ,kad bih ga imao vozio bih ga bez kabine, makar se i smrzavao na njemu, a onaj zvuk motora.......
...getribe... ;) :ROFLMAO:

Edit :
Ova kabina na poveznici je (meni) skladna i lijepo pristaje na 558 :
 
Posljednje ureฤ‘ivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,994
Meni je 558 ljepotan, ali 577 DV pod punom opremom mi je top traktor od svih IMT-a

Na 558 se getriba baลก i ne ฤuje previลกe, a zvuk motora je ๐Ÿ‘
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
A tek kad trebaลก natoฤit gorivo a traktor ima kabinu๐Ÿคญ
Stvarno da nisu mogli stavit neki poklopac iznad ฤepa je nevjerojatno.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
...Na 558 se getriba baลก i ne ฤuje previลกe, a zvuk motora je ๐Ÿ‘
Ne ฤuje se dok je kabrio, ali u kabini ... posluลกaj sam na onom filmiฤ‡u.

558 je vrhunski oraฤ ...
Oraฤi su plug i vozaฤ, a svejedno je koji je traktor ;)

A tek kad trebaลก natoฤit gorivo a traktor ima kabinu๐Ÿคญ
Stvarno da nisu mogli stavit neki poklopac iznad ฤepa je nevjerojatno.
U vrijeme kad su nastali, ti su traktori bili dizajnirani bez kabine.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,994
Ne ฤuje se dok je kabrio, ali u kabini ... posluลกaj sam na onom filmiฤ‡u.
Pa ลกrota i ล tore, a tek kad mu kabinu metneลก.... znam jer mi je rekel naลก zajedniฤki prijatelj koji ga ima s kabinom ;)
Zupฤanici i kuฤiลกta su raฤ‘eni na strojevima starijim od nas. U tim IMT mjenjaฤima bezgreลกno mumljaju i zuje od prvog dana i joลก budu godinama.
Samo kaj smo se mi malo pogospoฤili, znaลก kak se veli: Hrฤ‘avom xxxxxxxx .......... dlaka smeta ;)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Ne ฤuje se dok je kabrio, ali u kabini ... posluลกaj sam na onom filmiฤ‡u.


Oraฤi su plug i vozaฤ, a svejedno je koji je traktor ;)


U vrijeme kad su nastali, ti su traktori bili dizajnirani bez kabine.
I kad nema kabine opet je umijeฤ‡e iz karnistra natoฤit gorivo ak nemaลก pumpu.
Stvarno je bilo teลกko napraviti poklopac na haubi๐Ÿค”
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
@MUHA, nisi shvatil poantu. Kad se dene kabina, nikaj od zvuka motora, veฤ‡ se samo ฤuje zujanje mjenjaฤa.
Zuji svaki, pa i mnogi novi.

@mane, ljepotu treba platiti. Bilo bi ลกteta na onak lijepoj haubi napraviti poklopac ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh