• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 558

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Prije par godina, bio kod njega gledati fergusona, upalio ga bez vode, i tako ga tjerao punim gasom kroz ulicu, ja nisam ni htio sjesti na taj traktor, zahvalio se i otišao kući, dobro pa nisam išao samo kod njega, nego sam usput pogledao još nekoliko komada, imao je ursuse, imtova nekoliko, dva ili tri torpeda tx 55 sa dv, i tako sigurno 10,15 traktora, i još strojeva, a njegovo farbanje ko da su djeca farbala, i neki traktori su bolji na slici nego uživo, kao da to nisu ti traktori, ja bi ga zaobišao u širokom luku, iako taj 558 neizgleda loše, još će ti vjerojatno ponuditi i prijevoz.:icon_pai::drink:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Eto, sve sam ti rekao, stalno mjenja broj moba i korisničko ime, zato treba biti oprezan pri kupovini.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Išel sem i ja kod njega šogor je kupil utovarivač za gnoj još je došel njegov susjed kaj je imal nekakve peseke kao i da on kupuje . Mi smo onda odustali i otišli u gostionu (mislim da je mjesto Rača ) došel je za nama i spustil cjenu i dovezel šogoru doma .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Teški muljator, mene je također poslije zvao, al sam nakraju kupio fergusona u selu 6km od mene, registriran, i dovezao ga kući ko čovjek, od jednog djedice.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,745
Ništa od toga traktora,odustao sam čim je švercer ,,da i prijevoz mi je ponudio .[/Q

Ne muljaju samo šverceri, a mislim da su danas bar meni največi problem čisti papiri, traktor se lako složi.
Zar nisi ti prije par mjeseci pisao u temi o ursusu da si kupio C-360?
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Zato je najbolje kupiti registriran traktor, ako nema kabine, da ima upisan zaštitni ram u prometnoj, i onda si rješio sve svoje probleme, nekada jeftinije ispadne skuplje, al koliko vidim da ljudi imaju problema sa zaštitnim ramom, bolje onda kupiti kabinu i montirati, pa poslije registracije skinuti
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,745
Može on biti registriran a kaj ako je vlasnik u kakvoj blokadi?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dečki, jel možda netko zna gde bi se našle 2 felge 28" od 558, znači one sa lakim srcem??
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
914
Ja imam nove gume na 558 al su ove vece a ako neko ima da hoce mjenjat za manje
 

rockybalbooa

Član
Tu od
24 Lis 2015
Poruka
57
Da Mika jesam ,al sam ga prodao traktor je super al ima glupu hidrauliku ,mora biti kardan uključen da pumpa hidraulika radi,
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Nista bez petaka :icon_pidu:
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=quT-5uF323E[/YT]
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=uGBoN_Nef_k[/YT]
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Zato je najbolje kupiti registriran traktor, ako nema kabine, da ima upisan zaštitni ram u prometnoj, i onda si rješio sve svoje probleme, nekada jeftinije ispadne skuplje, al koliko vidim da ljudi imaju problema sa zaštitnim ramom, bolje onda kupiti kabinu i montirati, pa poslije registracije skinuti

Daj molim te mi ovo objasni ako nije problem.. Kupiš kabinu, registriraš i onda ju skineš, a kaj iduce godine? Kaj buš opet stavljal kabinu kad ideš na tehnicki??

Inace, ne znam jel znate po novom je opet šema da zaštitni luk moraju imati samo traktori koji SU PROIZVEDENI nakon 01.01.1983. Znaci ne gledaju prvu registraciju nego ponovo gledaju godinu proizvodnje....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Točno Gajtan bil sam na tehničkom 29.01. i došel je čovjek na tehnički bez kabine a prije ju je imal .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kojem se upiše kabina nikad je više nemože ispisati tako da onda ju mora kupiti imati gore.
100 posto jer sam pitao na tehničkom upisat kabinu možeš ali skinuti je više nikada
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ovo ne znam jel se kabina može skinuti ako si ju jednom imal ali ne vidim zakaj ne bi mogel ako je zakon da do tog datuma proizvodnje prolazi bez kabine, onda prolazi bez kabine. Prijatelj mi dela na tehnickom, ali mi ga se ne da zvati za takve gluposti.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,201
Ja imam onoga luka, a traktor je proizveden 82. Jel bi ga mogel registrirati sad bez njega, kad u prometnoj pise sa zastitnim lukom?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Teško jedan moj kolega imao upisanu polukabinu i više bez nje nije mogo.
Koji je orginal i nije kabina u kompjuteru upisana taj može bez kabine.
Svi kojima je kabina upisana kao meni bila ja skinuo prodao ju.
I na kraju kupovao kabinu da opet registriram nema više brisanja iz kompjutera.
Tako su mi rekli nisam mogo roći na da gurnem 100 eura nekom
 

Najnoviji postovi

Na vrh