• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 558

neno21

Član
Tu od
15 Pro 2009
Poruka
52
Naravno pa original ostavine je ovjeren.
Da ako je original kabina netreba atest kao ni zaštitni luk ako je trakt stariji od 83 a prethodno je imao kabinu
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
To je nešto po novome? Do prošle godine si morao imati zaštitni luk ili kabinu bez obzira na godište traktora.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,820
Nije istina. Na starom traktoru nisam moral imati ništa ali je bil uvjet da je prva registracija bila prije 1983 god.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Ma nemoj mi reći,išli smo prošle godine pitati i takva je bila situacija kod nas. Možda kod vas važe drukčiji zakoni.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,820
Izgleda da su nam različiti zakoni. Ursus 355 1978 god registriran bez zaštitnog luka i kabine ali je trebala potvrda iz policije da je prva rega bila prije 1983 god.
Izgleda da smo u različitim svjetovima.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Očigledno da svaka županija ima zakone za sebe. Od ove godine se mogu do 83 g. registrirati bez luka i kod nas. Jedino ako je caka što naš Ursus nije bio regan do sada.
 

neno21

Član
Tu od
15 Pro 2009
Poruka
52
Prije mjesec dana susjed regao 533 79 god bez luka , s time da u papirima staroj knjižici vozila pisala kabina , zadnja rega bila 2004 i posle prodana kabina
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
6de5562a924bc09f50b42a5302fab886.jpg


a526e86d4f65574842b3fdff99a882e8.jpg


Ja još rjesavam sitnice po traktoru,
I onda sam došao do zaključka da cu ovaj ispljuvak od kabine ovak ostavit do jeseni...

Poslije berbe, hauba i kabina, skup sa blatobranima idu u obradu, ovo je prestravicno i za traktor...

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Samo ju raširi i bude bolje. Čak možeš i blatobrane ostaviti.

I makni ovu kuglicu s volana, da ti ne strga ruku. To je dobro samo na onima koji imaju servo.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Sad se nešto i vidi iz traktora, npr, prednji kotači...
Imamo neku ideju kak ćemo posložit kabinu i krov mi ne smije bit vislji od 2 cm iznad kaveza, jer ne bum mogal u garažu uc...

A kuglica pomaže kod kosnje i transporta, treba puno motat na ovom tenku... Opasna je u šumi i pretpostavljam da će bit zabavno kod tanjuranja... Al tu ju na labavo držim ako se baš pomota u sekundi, ko kaj mi se dogodilo sa 533 u šumi...

Za vikend testiram grijač, i kad Mane uhvati cajta, skidamo dizne i nosimo na pregled...

U priručniku piše da trbaju bit na 123 bara Mane veli da mu se to čini premalo... I po priručniku, idu bakrene podloske?

Ovaj u dućanu ima sami indijske dizne, 75 kn komad....

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Dobri budu Indijski ulošci, bolji negi IPM, puno bolji. Mada ti je moja preporuka ako ti bu ih mjenjal bošista nek ti on ugradi svoje.
Ispod diza idu bakrene pločice, a dize se štelaju na 125+5 bara.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Budemo najprije ove skinuli da se vidi kakve su. Možda ih treba samo naštelat.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Sad se nešto i vidi iz traktora, npr, prednji kotači...
Imamo neku ideju kak ćemo posložit kabinu i krov mi ne smije bit vislji od 2 cm iznad kaveza, jer ne bum mogal u garažu uc...

A kuglica pomaže kod kosnje i transporta, treba puno motat na ovom tenku... Opasna je u šumi i pretpostavljam da će bit zabavno kod tanjuranja... Al tu ju na labavo držim ako se baš pomota u sekundi, ko kaj mi se dogodilo sa 533 u šumi...

Za vikend testiram grijač, i kad Mane uhvati cajta, skidamo dizne i nosimo na pregled...

U priručniku piše da trbaju bit na 123 bara Mane veli da mu se to čini premalo... I po priručniku, idu bakrene podloske?

Ovaj u dućanu ima sami indijske dizne, 75 kn komad....

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk


Odnesi u onaj poslije Beketića bosch servis čovjek radi super.
A sve ima i da garanciju
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jel to onaj prema Ozlju ako je moju pumpu ni iz treceg pokusaja nije slozio a ja vise nemam zivce skidat i nosit njemu na pokusaje slaganja!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh