• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 558

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Majstor mi garantuje za rad a pumpa i dizne su nosene u bos servis
Ako ti majstor garantira za rad odvezi mu traktor i nek ga složi... Nemre raditi isto nakon generalke kao i prije. Kak ti covjek uopce može vratiti takav traktor... Nakon generalke mora primati gas i ici ko zvrk.. A mora i paliti odlicno, na ovim temperaturama isto kao i po ljetu..
 

rusto

Novi član
Tu od
9 Stu 2020
Poruka
17
pozdrav, evo nasao sam video gdje se identicno cuje krš lom kao kod mene kad cjepam na 0:37 pa bih molio kolegu Muhu il nekog ko se kuži da mi kaze jel to lamela ,sigurnjak il sta vec haha..pozz svima
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Mislio sam se prebaciti na 558 pa me zanima na što paziti pri kupnji. Za kočnice znam. Hvala.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Poz. 558 mi se jako dopada, jer ima puno snage, dobra cijena i odrzavanje. Nesto gledam da bi kupio ali u nekoliko puta nasao sam trakor bez kabine. Ima ko nacrte ili sta za izradu kabine za 558? Treba da se mu otvori prvo staklo jer se kabina dize...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Imaš takvih orginal kabina za njega.
Bilo kakvu samogradnju ne možeš registrirat kasnije na tehničkom.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Ovdje, kod nas imamo malo 558 traktora. I ne poznajem nikoga, koji ima ovakav traktor. Možda bi mogao kod vas kupiti kabino... ;) Zakoni u Sloveniji niso ništa posebno. Može se registrirati traktor i bez kabine.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Što se tiče cijena one variraju, mislim da je realna cijena od 18-20 tisuća kuna, sve iznad toga je li-la. Vidim neki cijene 25-30 tisuća i možda su malo ljepši i očuvaniji ali ja ne znam tko bi kupio iste za takvu cijenu. Nije baš da su takvi traktori popularni ali dobar je.
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Poz. Kod nas ih baš nema puno... Cijene oko 2 - 3 tisuča €. I još ponešto treba srediti, obojati, kabina, svijetla.... Ako traktoru nešto fali, mislim da više od 2.000 € ne može dobiti. Ali još manje. A svi jih cijene, kad in prodaju.. :rolleyes:
 

Najnoviji postovi

Na vrh