• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Na konstantnom radu pri 1600 okr.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A da ko zna 539 vec drukcije vrti sate
danas 560 ide u sumu da nesto i poradi
 

Emy

Član
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
640
Sad kvačilo preblizu odvaja, znači stisnem kvačilo odvaja i kardan ali i ustavlja traktor ISTOVREMENO...hoće li opet biti polanje po 3. put ili ti može na onom poklopcu ispod.
Ručica kardanski i dalje krči kad se kardan pali i jel moguće to otkloniti
Kvačilo dosta tvrđe i pri radu više krče i mjenjači.
Jel' to sve opet do majstora...dajte mi rješenje da skinem to s glave prođoše me druge trave a traktor više kod majstora nego kod mene.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Podešavanje ne vrijedi ako bolcne , capice , spojnice i ušice u korpi imaju lufta jer kod stisanja kuplunga ako se bolcna okrene opet je različit razmak .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Da se 560 ne ulijeni malo sem sa njim oral plugovi IMT 12 cola nakon malo podešavanja i dok je skinjena hrđa sa plugova išlo dosta dobro . Kad sem bil gotov došel je poznanik sa 558 koji nije mogel u rikverc popeti se za prvu brazdu onda sem ja probal i bez problema se popel . Poznanik je fan 558 pa se malo ljutil naročito kad je sa mojim traktorom odrezal par brazdi .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Konacno si shvatio nakon narančastih traktora da postoji strojčina ;)

Hocu kupiti jos jedan, a cjene otisle u nebesa, cekam neku akciju.....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
He he ma 558 nisem dugo dugo vozil pa me jako razočaral razlika od 560 nebo zemlja ipak veča težina nekad pomogne .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da se 560 ne ulijeni malo sem sa njim oral plugovi IMT 12 cola nakon malo podešavanja i dok je skinjena hrđa sa plugova išlo dosta dobro . Kad sem bil gotov došel je poznanik sa 558 koji nije mogel u rikverc popeti se za prvu brazdu onda sem ja probal i bez problema se popel . Poznanik je fan 558 pa se malo ljutil naročito kad je sa mojim traktorom odrezal par brazdi .

Ja sam se s jednom posvađao ma veli on kakav 560 558 je zakon i bolji.
A svašta nemože parirat s 560 , 558 zastario.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na oba traktora iste Mitas 14,9x28 obične to smo prvo gledali možda kod mene mrvicu više poderane kupljene kod istog trgovca u KŽ.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ja imam 560, susjed 558 i ne može orati kao 560.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ima teske zadnje felge, gume su mi na 50%, prije podne padala kisa, popodne orem, bez spere, ove godine je izorao oko 40 jutara sada u jesen, samo sipam i vozim.....

Postavio sam sliku u olt plugovi, vidi se koliko je mokro i kako ore.....
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Neznam koliko ih cjene, pratim 560tke...... ;-)

Za koliko bi ga dao??
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Za 45t se nadje traktor s odvojenom kabinom, sinkroniziranim bocnim mjenjacem, kocnicama koje rade. Mozda i dvije brzine kardana.
Svaka roba ima svoga kupca, ali puno je ovo..
 

Najnoviji postovi

Na vrh