• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Jedina razlika u motoru ja bi izabral 560 ali sa klipnom pumpom .

kažu da je bolji motor od 560......al nije mi jasno kako onda dm34 odlično radi na rakovici 65, i nitko nema problema s njim, a na 565 ljudi imaju problem.....u ćemu je ipak razlika????

i ja bi sa klipnom pumpom, al su rijetki bili kada sam kupovao, dok kod 567 skoro svaki je imao klipnu......i tu sam fulao jedan odličan 567 od prvog vlasnika, pogledao traktor usput, i zvao čovjeka, kada sam mogao otići ga probati, traktor prodan za 18000kn, koliko je i meni tražio sa 3000 sati, doslovno ko nov, garažiran, ma sve je imao.....i bio plug uz njega imt 757.2
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Kakvih problema ima sa motorom na 565 ??

Kolega ima 565,sa puno radnih sati,motor jedva pali,prikolicu jedva da ubrza,ali još uvijek se neda..Nadvožnjak čim vidi več usporava,a motor ključa nije vidio kod njega je 17.god..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene dvije Rakovice nisu puno radile i obje problem sa motorom loše pale i troše dosta ulja a jedna nije nikad ni obala.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Ovaj forum je postao lakrdija. Nikad nebi tako pisao o ljudima koje ne poznajem. Zahvaljujem kolega. Više se neću uplitati u rasprave, jednostavno nema smisla. Admini ako hoće slobodno neka mi ban stave, ne budem ionako više pisao.

Za plug sam 73 puta pisao u raznim temama, ti koji pratiš bi to trebao znat ili pogledat gdje sam pisao. 2x12 vuče 6245, olt posavac.

Lp

Nebudu te frknuli s foruma jel nisu htjeli ni mene kad sam pristojno trazio da me udalje zbog tvog prcanja u nekim temama..tak da suti i trpi kak se kaze :eek: :
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
kažu da je bolji motor od 560......al nije mi jasno kako onda dm34 odlično radi na rakovici 65, i nitko nema problema s njim, a na 565 ljudi imaju problem.....u ćemu je ipak razlika????

i ja bi sa klipnom pumpom, al su rijetki bili kada sam kupovao, dok kod 567 skoro svaki je imao klipnu......i tu sam fulao jedan odličan 567 od prvog vlasnika, pogledao traktor usput, i zvao čovjeka, kada sam mogao otići ga probati, traktor prodan za 18000kn, koliko je i meni tražio sa 3000 sati, doslovno ko nov, garažiran, ma sve je imao.....i bio plug uz njega imt 757.2

Eto do juče nisam ni znao da ima 567 a danas ga vidjeh i užiivo , na njemu je montiran RIKO i čovjek ga prodaje tako u kompletu , na prvi pogled traktor djeluje uredno mada ga nisam zagledao jer sam bio drugim povodom , ako nekoga zanima mogu dati kontakt čovjeka.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Dobar je 565 mrvicu bolje grize od 560.
Radio neki dan i 16,9 gore brzi je dosta.
A 567 bi trebao imat 5 brzina ali negdje sam cuo da mora 2 orati da je spor.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
567 ima 5 brzina 5/6 sinkron i klipna pumpa no nema hidrovolan isto kak i stari 560 robija za raditi s njima .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
4 i 5 imaju sinhrone......nema servo, to je problem, mozda su neki imali kao sto 560 stari tip se nade sa servom, i ima nozni gas, sto stari tip 560 nema.....
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ima i novi tip al je rijedak 567 vjerojatno prijelazne godine .
Pa su na 569 prešli
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kako 560 spava zimski san probal sam ga probuditi ali nisam crkel akumulator. Dobil je novu Toplu i probudil se ali i popišal ulje na glavnom kočionom celinderu. Na lijevoj strani strul ceger i klipič. (gumica) propustil ulje van .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nije to nis meni je danas pukla podizna poluga izvukla se iz navoja.
Plug pao na zemlju jedva zavezao da vratim kuci ali dosta je i durala orginal je
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja bi rađe tvoj kvar jedan šaraf i jedan bolcn i nova poluga i gotovo . Dok ja moram skidati lim ispred nogu skinuti štangicu izvaditi klipič zamijeniti gumice staviti ceger odzračiti i možda bude dobro :mur:.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Pa nigdje ne piše da taj lim treba vratiti, si videl, da ga prošli put nisi ugradil sad bi bilo jednostavnije :(party):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kočnica popravljena stavil sem novu gumicu i nije trebalo odzračivati ali sem skidal lim graničnk obrtomjer kod sastavljanja graničnik nisu pasale rupe pa je bilo varenja i rezanja i sjetil sem se mame IMT inžinjerima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh