• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kolega je na 577 DV imal ralicu i samo je čistili piljevinu na pilani gornja pumpa je rijetko izdržala dvije godine. Večinom stradali zupčanici pogona i pumpa.Kad je namontiral pumpu od viličara kvarovi su prestali .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Za tu pumpu sto zeljkokz navodi, mislim da bi isao prikljucak na razvod sa rakovice, pod uvjetom da se skine originalna pumpa volana od 560.....jesi razmisljao o toj opciji??
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma jok na 577 sta brat ima radidobro ali ljudi nemjenjaju ulja tako da
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Danas sam dobil zadatak donesti 2 zelene bale to je posel od Usranog ali kak je imel čiste gume odlučil sem da to odradi 560.Bila je to za njega nemoguča misija pa je Usrani dovukel 560 i donesel bale. Snijeg i blato su bili previše za njega.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Kaj nisi mene zval da ga ja dovučem..... si videl jučer kak makina ide, odande i Ursus ima posla da izađe :eek::

A odmah bi ti i mjesta na dvoru napravil i razmaknul nepotrebno drveče, čoške...:x:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Isčupal je Usrani 560 a sad opet imam zamazane gume a jučer sem ih oprala za put tj za ugradnju vanjske pumpe! !
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,043
Nije on slab vozač, već mu nejdu ovi kaj imaju ručicu mjenjača med nogama :(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mali uvjeti isti 560 nije mogel a Usrani je oba su moja i ne stedim ih nije prvi put da je Usrani posramil 560 po lošem terenu gdje treba pomoć kočnica da skreneš Usrani popapa 560 šuma i sl.. Možda jesam slab vozač pa tek od 74 vozim traktore i tad večinom po šumi i blatu .
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,619
Lako vama sa imt-omi zekanom kod popravka a kak je nama sa Holandezima dok trebaš promijeniti samo jedan ležaj u getribi:mur::mur::mur::mur::=:)
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Dečki sve je to za ljude....
Dobri su ovi stari krševi kad nemaš za bolje.
560 neki dan dobio prve nove gume ,motorić brisača , i za žmigavce od tama umjesto prekidača ima rođendan
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,388
Teče Željko pa na kakvom ste vi to terenu da 560 ni mogal isprtiti s tom rolo balom? Ili imate tak jako ćelave gume..
 

Najnoviji postovi

Na vrh