• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,388
Ne znam ja baš dal bi to ovi naši 60 konjaši onda mogli nositi :(giggle): :(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Napred sa utovarivačem nosim dvije i ako bi iza dvije to bi garant mogel naravno zelene ne samo suhe .
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,388
A dobro to je vec druga priča, ček vi na 560 imate prednji utovarivač ili je to neki ozbiljniji stroj? Ja sam mislil da bi vi nosili 4 bale iza :icon_rofl:
I odma da vam kažem da na dvije zelene bale na zadnjoj hidraulici morete zaboravit, ja sa dvije suhe kad prelazim preko grabe moram paziti kak vozim jer inače gledamo u zvijezde i ja i on...
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Utovarivač je domaći proizvod jedino nosači preplavljeni od MFa samo za ugovaranje suhih bala lmam dvije igle i težak bez nosača igli oko 35 kg. Ručno ga nataknem drže ga 4 bolcna.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nego, Željac, cilindri su beba
Cilindri nakon izbacivanja manžeti i sa novim klipom za oringe suhi ko barut i nimalo ne puštaju . Cijena sitnica dva klipa 50 kn dva oringa 10 kn :icon_super:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Dosao dan da i ja svog moram generalno.....

Rastavio motor, pukla karika i poderala klip i poceo izbacivati sipku od ulja.....naracunao oko 10 000kn sa strojnom obradom, dosta za jednog IMTa......
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,820
A da se ipak posavjetuje malo sa forumašima ? Naspram nekih to mi izgleda dosta velika cifra. :icon_axe:
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Cijena je takva zavisno od majstora i koliko se ide u detalje.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Dosao dan da i ja svog moram generalno.....

Rastavio motor, pukla karika i poderala klip i poceo izbacivati sipku od ulja.....naracunao oko 10 000kn sa strojnom obradom, dosta za jednog IMTa......

Daj to malo detaljnije, kaj je sve ukljuceno, jel tu i nekakav majstor ili sam slažeš?
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Slazem sam, ostalo su djelovi i strojna obrada koja kosta 2000kn, obrada radilice, bloka i glave
Djelovi:
Pumpa pvp nova
Dizne novi ulosci
Podloske dizne
Pumpa vode tesanj
Pumpa ac turska
Pumpa ulja tesanj
Remen alternatora
Komplet dihtunga
Klipovi i stubline sm njemacka
Lezajevi radilice kotor
Cahura klipnjace
Klavijatura
Ventili 03
Garnitura crijeva vode
Filteri goriva
Komplet filter zraka
Ulje i filter ulja
Semering prednji
Pletenice kod kvacila
Auspuh
Grana i krivina auspuha

Mislim da je to sve, uzeo bi jos i novu sipku ulja i cep ulja.....

I nakupilo se tu 10000kn
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma nakupi se tu novaca kolega je na staroj liniji 560 radil poštenu generalku u startu je bil račun dijelovi oko 4 000 kn i majstor 2 000 kn moja prognoza 10 000 kn . no kak je stavil dodatne kipere izbacil reduktor na kardanu i još neke neplanirane sitnice ispalo 17 000 kn . i još nije farban .
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Slazem sam, ostalo su djelovi i strojna obrada koja kosta 2000kn, obrada radilice, bloka i glave
Djelovi:
Pumpa pvp nova
Dizne novi ulosci
Podloske dizne
Pumpa vode tesanj
Pumpa ac turska
Pumpa ulja tesanj
Remen alternatora
Komplet dihtunga
Klipovi i stubline sm njemacka
Lezajevi radilice kotor
Cahura klipnjace
Klavijatura
Ventili 03
Garnitura crijeva vode
Filteri goriva
Komplet filter zraka
Ulje i filter ulja
Semering prednji
Pletenice kod kvacila
Auspuh
Grana i krivina auspuha

Mislim da je to sve, uzeo bi jos i novu sipku ulja i cep ulja.....

I nakupilo se tu 10000kn

Zakaj nova pvp? Nemoguce da je tak loša da se ne bi dala složiti, a kolko znam nova je oko 2700 ili cak više..

AC pumpu tursku ja ne bi kupil jer nije tolko jeftinija od srpske.

Uljnu pumpu si ispital pa kupuješ jer ne valja ili si samo tak reda radi?

Kaj je s lamelama, anlaserom i alternatorom? Još moraš racunati na sitne gluposti kao što su bakrene i aluminijske podloške, kakav lajtung, holenderi i slicno, meni je samo na to valjda 500 kuna otišlo...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Davno sam ja rekel da se za poštenu generalku treba naoružati s 10 soma kuna, ima ljudi koji koji znaju i mogu s manje love napraviti.

Trenutna situacija je da su Turske, Indijske, talijanske... ac pumpe kvalitetnije od IPM- ovih. Kod IPM-a svaka druga na stalaži radi, a ostale su kratkog vjeka.
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Sve ispod 10 soma kuna nije generalka nego krpanje.Zato malo malo nevalja majstor i slično.
Kaj se tiče Ac pumpe najbolje ju izbacit i stavit
električnu .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sad budeš zaslužil zahvalu od Puknutog on je to davno napisal . No dali bi trebal nekakvi presostat ili direktno ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh