• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kak kod mene nikad normalni kvar ponovo sem imal problem sa 560 prednji desni kotač opet blokiral u natrag i opet isti kvar vanjski ležaj glumi bendix . Kak sem prošli puta kupil najskuplji ležaj sad sem kupil najjeftiniji pa dok izdrži . Malo me naljutil pa sem rekel par ružnih riječi zbog kojih bi me ZJ baniral ili zaključal temu ( a baš mu krenulo :(rofl):) !!!!
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Meni se danas prilikom košnje ispraznila prednja desna guma, napumpao sam je na licu mjesta, pokosio do kraja i stigao kući bez problema.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,051
Željac, bez brige.
Ne podnosim svađu i vrijeđanje, a to kaj se ti razljutiš na IMT-a, mogu razumjeti :)
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Meni se danas prilikom košnje ispraznila prednja desna guma, napumpao sam je na licu mjesta, pokosio do kraja i stigao kući bez problema.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk

Jel opet ispustila kod kuce?
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ova moja zračnica je 12-ti put krpana, odavno više nije djevica haha.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Mene 560 ove godine ljepo služo neću ga hvalit da nebi bilo.
Odradio sve bez ikakvog kvara.
Al zato je 39 odnio živce s osiguračima.
a na 560 samo sat prestao pokazivat al to nije ni bitno
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ja na svom 560 ne pamtim neku havariju ili uopće neki kvar na njivi osim nekidan kad mi je puknuo krajnik na cilindru ali i on nije mijenjan 15+g. Slomio sam i rukavac prije nekih 2g a bilo je blato pa mi se najvjerojatnije zabio kamen između gume i rukavca a još sam i sa kočnicom forsirao.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
mali;a na 560 samo sat prestao pokazivat al to nije ni bitno[/QUOTE kaže:
Kod mene svi satovi moraju raditi i sve mora svijetliti tu mi se 560 pokazal ok ,
Nema mi goreg kad ništ ne radi i vlasnik (večinom u gostioni) veli to je IMT i na njima to nikad nije ispravno :(punch):.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Pa neki ljudi bi htjeli da sve na traktoru radi 30-40 godina al se u IMTa uvijek razočaraju iz nekog razloga..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pa sat pinjon i sajla izdrže između 3 000 i 5 000 rh kombinirani sat za temp i gorivo nisem mijenjal i radi plovak u rezervaru me zezal (gorivo) ali uvijek pokaziva tak da po meni to i nije loše .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Na svom nisam nista radio, kako je kupljen probusila se jednom prednja i zadnja guma, i prednji lezaj zamjenjen kako je kupljen......pa poceo bacati kompresiju u karter, do pola rastavio, nestignem skinuti prednji trap i blok da odnesem na obradu.....3 godine nisam nista dirao, jos su zadnje gume OK, njih bi bilo dobro staviti na kombajn, a na traktor uzeti nove, obje sa zracnicom i montazom oko 4000-5000kn
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kod mene svi satovi moraju raditi i sve mora svijetliti tu mi se 560 pokazal ok ,
Nema mi goreg kad ništ ne radi i vlasnik (večinom u gostioni) veli to je IMT i na njima to nikad nije ispravno :(punch):.

A ti za uru me nije briga 3 puta sam skidao i radi i prestane .
I više neću ionako je na punom gasu kad radi.
Bitno da svjetla radi a ovo satovi su dodatna oprema na imt
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Moja ima više od 2 000 rh i radi bez da trese (kod promjene kuplunga stradala sajla odma promijenjena) no problem je progurati sajlu da nema velikih zavoja treba pun ku,,,, šarafljenja ali kad se postavi kako treba kazaljka radi kak na digitalnoj .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kod mene je orginal sat i sat je dobar problem je sajla jer bije dobra .
Nije postavljen graničnik dobro i ispadne iz sata.
Jednom sam na 533 malu piksicu i sebi na 539 ubacio .
A na ovom neću jer mi se neda table rastavljat 5 puta skidao a i imt je to mora nešto i neispravno biti
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Moja ima više od 2 000 rh i radi bez da trese (kod promjene kuplunga stradala sajla odma promijenjena) no problem je progurati sajlu da nema velikih zavoja treba pun ku,,,, šarafljenja ali kad se postavi kako treba kazaljka radi kak na digitalnoj .

Sajla mora biti i jako dobro podmazana i stegnuta da nebi cupkal sat.. A dal more sat stradati zbog tog cupkanja pitanje je sad?
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Jbt, Željac ti si naj kontradiktorniji forumaš tu... Sve ti je ispravno na tom IMTu, sa svime si zadovoljan, sve radi, cak i kocnice si rekel da si zadovoljan s njima, a s druge strane ga konstantno pljuješ... Premišljaš se ko Drašekova babica
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Gajtan nemožeš sve gledati crno-bijelo . Trudim se da je ispravan koliko mogu i ne pljujem več ukazujem na neke nedostatke a i nemožemo misliti isto tebi je 533 drag traktor dok ja ga ne volim (radi puno nedostataka iz 74e.) to je kak i kod žena neko voli ovakve netko onakve :(rofl):. A babica se je onda predomislila no sad se nemože više !!
 

Najnoviji postovi

Na vrh