• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
560 dobil novo ulje i promijenjene karike kompresora . Klip izgleda dobar celinder također mijenjani pred 2000rh no ipak je malo kihal ulje a to me ljutilo .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Danas :icon_scratch:
Moram odvojiti za tebe pet minuta svog života.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
upload picture link



Konacno sve sastavljeno, i 560 upaljen, dobro radi, sada ga treba jos razraditi i ide u oranje.....ulozeno dosta, cak i vise nego sam planirao.....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ivanz uvijek se potroši više nego je plan sad znaš kaj imaš , no jel ta grana i koljeno od istog proizvođača i jel bilo šljicanje rupa nekak djeluje neskladno ?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
@ivanz, i ja sam u sličnom poslu kao i ti, samo što je kod mene zadnja strana, a kod tebe motor.
Kod mene je trenutno potrošeno duplo više od planiranog, ali radim za sebe i nema fuša.

Izvjestit ću u prikladnoj temi kad bude sve gotovo.

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Isti proizvodac, trebalo je malo pobrusiti prirubnice od grane gdje ide na glavu, jer su smetali poklopci komora da sjedne do kraja, to sam radio i na 533....

Marko, radio sam za sebe i nije mi zao ulozenog, samo da radi kako treba......nije tajna ulozeno je 13000kn, u usporedbi sa drugim traktorima to nije nista, a sad imam novi motor.....
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ako se hoce napraviti kak se spada onda to i košta, bilo je tu prica o generalkama od 5000 kuna, al to su samo price znalaca..

Kaj je sve rađeno za tih 13 hiljada?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Neki dan sam dobivao 560 za 10 tisuća kuna.
Bem te robijo na što je to došlo.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene rođaci potrošili 15 a prodali za 17 t kuna mene su zezali da mi skupe nekaj novaca da ga prodam jer sramotim selo .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A danas svašta ima tako je ovaj u ursusa dao 4000 eura i toliko uložio a bem te .
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Neki dan sam dobivao 560 za 10 tisuća kuna.
Bem te robijo na što je to došlo.

Pa ja sam mog 567 platio 2000€, a traktor mehanički ful ispravan, izuzev kočnica koje sam sada riješio :icon_cool:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Meni jedino kaj se ne sviđa je ona silna diht masa. Da barem nije crvena, možda me zato ubola u oko.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Tak je bilo i kod mene diht mase fest samo sam ju ja skinul prije farbanja..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Paštetu kad na debelo namažeš postoji vjerojatnost da je dio na podu završi.
Tak i ovdje, koliko je vani ima toliko je i u motoru završilo. Boja kao boja, to sam več u prošlom postu pojasnil zašto mi se.ne dopada.
 

Najnoviji postovi

Na vrh