• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Nije to on samo napisal, on ju je i ugradil. Za sad je to navodno to, a kaj bu bumo vidli za jedno desetak let, kak i s tvojom pumpom na Ursusu, s obzirom kak vi godišnje brzo vure nabijate.......
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ok zakaj pumpa nebi izdržala imala je par puta po sat vremena puni gas i izdržala a kaj se tiče električne pumpe sviđa mi se ideja još kad bi mogla iz karnistera vuči u rezervar traktora e to mi bitnije samo turnem crijevo u karnister a nemoram ga dizari ?? !!
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,388
Željko za pretakanje goriva ko nema puno potrošnje je najbolja pumpa na bušilicu. Odlična stvar, brzo pumpa i dobar protok jedino kaj ne traje dugo(kod mene je sirotica izdržala jednu godinu al je sigurno pretočila 3-4000 litara dizela)...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Imam elpumpu od BMW a i crijeva turnem u karnister i spojim stezaljke (a kaj ćeš kad sem lijen i star) no sad ne radi stezaljke sem ugradil kolegi na ispravljać a ne sjetim se kupiti druge . Ovak bi možda pumpa imela dvije funkcije a ja bi :(snooze):.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Davno sam ja rekel da se za poštenu generalku treba naoružati s 10 soma kuna, ima ljudi koji koji znaju i mogu s manje love napraviti.

Trenutna situacija je da su Turske, Indijske, talijanske... ac pumpe kvalitetnije od IPM- ovih. Kod IPM-a svaka druga na stalaži radi, a ostale su kratkog vjeka.

To su kopije ipm pumpe.....

Mogu ga sloziti i za manje novca, mozda max 4000kn, al zelim da sve odradim full i da sam miran.....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
za naftu je najbolja pumpa "za vino "..ona može sama potegnuti, može pumpati u obje strane itd...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Još vas bu struja ubila. Pune glave ideja ali nemate kad?
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Kaj god.... Ak je ova delala 40 let, onda bu i dalje, kaj bi nauke zmišljal...
 
Posljednje uređivanje:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja imam vec dve godine ptz i nikakvih problema s ac pumpom.
To su hirovi da sad kemijat za 150 kn koliko dođe punpa.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zakaj nebi valjalo pa auti več dugo koriste i rijetko kad ode i novi traktori također imaju električnu pumpu no uvijek je bilo otpora napretku .:mur:.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Nemre biti da ne valja, bitno je da pumpa pa makar i rukom bila pogonjena. Električna ima manje mogučnosti da se pokvari ali troši struju, struja bespotrebno jebe bateriju, baterija cica alternator, remen je više opterečen pa se troši, a nafte i snage motora se ne usudim ni dodirnuti :icon_eyes:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pa i mehanićka koči bregastu i uzima snagu možda bi pomoč akumulatoru mogel solarni kolektor :icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Pa i mehanićka koči bregastu i uzima snagu možda bi pomoč akumulatoru mogel solarni kolektor :icon_rofl:

Ploče su teret pa se opet vračamo na isto :icon_rofl:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Zato si ga naklinčal s kojekakvim kukicama pa opet dojdes na isto :eek::
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jučer je izbaliral 46 bala iste zdizal na prikolice (celinderi suhi ko barut) bil je dobar bar 2 sata je neprekidno imel gas do daske . Zahvala puknutom kaj mi objasnil kako se radi kanal za oring . Muhač moral sam mu dodati neki komad željeza da bi mogel funkcionirati pa ipak je to poluproizvod :(party):.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Eto vidiš, kolko god ti njega pokušavaš unistiti (najviše radi od svih koji su na dvoru) dok ostale šparaš maksimalno, izgleda da bu on prije tebe sahranil takav kakav je. Sa svim svojim manama.
 

Najnoviji postovi

Na vrh