• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Gume dosta dobre marke Mitas problem je bil snijeg jer je bilo nemoguča skretati bez pomoći kočnica iako su ispravne 560 puno ne pomažu. Znači da nisam mogel skretati dok Usrani skretal uz pomoć kočnica kakti Kostelić. Ma jučer još veća sramota došli u maškare sakupljači sekundarnih sirovina i ja u šali ponudim 560. Kaže mi Miko ma gazda ni Cigo više neće IMTa.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,045
...bez pomoći kočnica iako su ispravne ...
Željko, da nisi preveć popil z maškarama:confused::confused::icon_eyes:

... Ma jučer još veća sramota došli u maškare sakupljači sekundarnih sirovina i ja u šali ponudim 560. Kaže mi Miko ma gazda ni Cigo više neće IMTa.
Za ovo si zaslužil zahvalu :icon_super:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Dečki sve je to za ljude....
Dobri su ovi stari krševi kad nemaš za bolje.
560 neki dan dobio prve nove gume ,motorić brisača , i za žmigavce od tama umjesto prekidača ima rođendan

Gdje nabavio motorić brisača i po kojoj cijeni?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nabavi na autootpadu zadnji brisač npr. Fiat i imaš vremensku brzinu direktnu i vraćanje u početni položaj. Takav sam jedan ugradil i prekidač od Usranog od žmigavaca sredina ništa lijevo direkt a desno vremenska
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Nabavi na autootpadu zadnji brisač npr. Fiat i imaš vremensku brzinu direktnu i vraćanje u početni položaj. Takav sam jedan ugradil i prekidač od Usranog od žmigavaca sredina ništa lijevo direkt a desno vremenska
Kaj Fijat ima u motoriču vremenski rele?

Ja se tebi divim, ali čudim se kak ti nije došlo da ugradiš s nekog citrona (ili sličnog) senzor za kapljice vode.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
To ima Fiat 2019 godina, a to je pre skupa igračka za jedan traktor iz prošlog stolječa.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
To imaju Žabari od 87 Fiat Bravo itd motorič je isti oko 100 kn na otpadu i šalter od Usranog oko 9 kn i malo žica. Motorič za 200 kn imam na Usranom 0 bodova samo za tehnički.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,388
Ekipa, molio bih nekog meštra da mi objasni, ako zna, kako spojiti vodiče tj. svjetla na onu kontakt bravu gdje se pale svjetla i pozicija ili ako posjeduje kakvu shemu toga..
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Danas je Željko s svojim 560 ( opterečen praznom prikolicom za stoku voziti) prekel velikog Ursusa (opterečenog praznom cisternom) i tu u kombinaciji S zavoja na preglednoj cesti ali na punoj liniji (to još nisam siguran ali bum poslije podne kad bum u povratku provjeril).

Za nagradu je Željac potegnul rundu ali je htel i poraženi potegnuti jednu.

Nego, Željac, cilindri su beba, makina izgleda (meni) jako lijepo. Malo ga kvare one male naljepnice, trebalo bi još malo na kabini poraditi i meni je s tvog dvora naj ljepsi :(y):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nije puna crta nije ni zavoj već ravni dio nizbrdice. Kad stignem budem pofarbal kabinu i krov .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Pa da, ravni dio nizbrdice dugačak cca 300 metara. Taman za dirku traktora.
Bum ja navečer provjeril.

Kabina više manje ali krov je bijeli pa se malo ističe. Sve ostalo super, bar po mojem.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Ako je vozilo klimatizirano ne nužno.
A kaj se tiče bijele ona ionak pruža najmanju zaštitu od uv zraka. Kaj misliš da nam Željac opekline dobije radi nas?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač ipak je isprekidana crta a krov je bolje da je hrđav radi UV :icon_eyes:

Pa da, ravni dio nizbrdice dugačak cca 300 metara. Taman za dirku traktora.
Bum ja navečer provjeril.

Muhač dali si provjeril bijelu crtu ili da zamolim ZJ-a to mu je 500 metara od kuće?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Neznam ja, kad si ti kočnice slagal za tobom je ostajala puna crta, nakon mog posla ostaje isprekidana.... treči put i Bog pomaže. Samo nema više u ljepoj našoj lajtunga i cilindara za kupiti.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
He he ako nebu dobro ugovoril budem reparaciju onog iz 74 :icon_thumright: ili krečem na sjever !!!!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
74-ta je bila plodna godina pa sve iz nje mora valjati.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,388
Ma kaj zna mali kaj je teško :icon_super: :icon_super:
14ubds9.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh