• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
da vidiš kako moj grmi ljepo ima zvuk odličan.
U kabini niš ne čujem al kad vrata otvorim pjesma
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Bolji je s tri.
2 direkt ga mjerili s 539 ga prati 3.
A u 2 tanjira milina .
A ove godine prvom orao to leti .
Radio sam s 5 brzina i tako to nije moglo ići.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
mali pa sa kojom orati nego sa prvom ja sam probal malo sa drugom ali to izgleda kak da sam posadil krumpir u redove plug IMT 12 VK. A onaj auspuh je po izgledu od Torpeda a neznam zakaj je skoro 3 puta skuplji .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A deutz toboš pa odmah cijena u oblake.
Neki dan smo probavali 3 spora na 560 na 539 1 direkt ga prati .
A prvom zato ore nekad i prebrzo
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Kod mene je i 3 spora većinom knap ili mu je teško.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
To je do pluga a možda imaš 16.9 kod mene su 14.9 pjeva u teškom 3 to ne osjeti kad dižem van plug na uvratinama prvi kraj digne lemken.
Ako nije ugažena 1 ide ko u sir a posao radi s imt plugom tako nije išao ko s lemkenom.
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Kako kaže Zoki, 3 spora sa 2x12 plugom mu je puna kapa, 577 DV 2x14 sa prvom isto puna kapa, zemlja teška.. oko 10 ha takve zemlje, poludit dok se ore, ali ako izmrzne zemlja se rasipa i pripremi super, a daje vrhunske prinose. Ostatak zemlje je crnica di 560 može sa 1 i 2x14 orat i pjeva
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja imam isto teže na kednom dijelu ali ide i nije mu teško.
Manje kliže s okretačom nego s onim.
A u plugu je sve imao sam onaj s kvernerland daskama to se teško vuklo čudo
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Kod nas je zemlja uglavnom jako teška i 558 je uvijek vukel originalni 2*12 IMTov plug u 1. direkt. Ne znam jel na 560 možda brži mjenjac pa nemre ali mi je to cudno. 533 je vukel isto IMTov plug samo 2*10, također 1 direkt i gas kolko ide. Moj ujak i pokojni deda bi si prije pucali u nogu nego orali u 3. sporoj.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mora 560 orati u prvoj ako je dobar motor po ravnom i u drugoj ali loše izgleda kad je bilo dosta suho opet je išlo u prvoj jedino kaj je kod jako tvrdog podizal plug . Jednom sam oral zemlju koja nije dugo bila orana opet u prvoj kad sem završil gume su bile vruče zbog proklizavanja ali motor je imal snage .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Tvoj motor je možda odličan moj je malo tako tako.
Ali ide ulja malo potroši niš strašno dok god ide nediram ništa .
Okretač ide dobro u zemlju dok ravnjak problem samo po zraku.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Naš 558 je vukel 12 coli plug u prvoj do generalke, više nije hel paliti na kljuc kak je bil loš. Nekaj ti ne štima s tim 560 ako nemre plug vleci, još pogotovo ako imaš 14.9 gume, moral bi vleci ko simplon
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,820
Kad je sve kak treba bio on ravnjak ili okretač mora ići u zemlju. Znamo da si kupil lemkena samo neznamo kak to oranje izgleda.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ove godine je tvrdo oranje super izgleda.
Za.sad najbolje u selu ja zadovoljan.
Možda bude koja slika ako bude još što većinom je gotovo.
Orao sam s 533 i ravnjakom na jednom dijelu ni 10 cm nije išao u zemlju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh