• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Imaju prikolice ispravne bremze i na traktoru je ispravan zrak pa nema frke, ako se ne držiš dobro letiš kroz šajbu heheh
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ajde svaka cast ako je tak, poznato je da naši ljudi obicno kvace ovakve(pa i gore) kompozicije bez ikakvih bremzi..
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Ja sam u ravnici pa može povući, ali ako nema zrak ne može ni sa praznima stat.. o teretu da se ne priča, ne može ni traktor od 100 konja pune zaustavit bez zraka a ne ovaj bogec haha
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Koliko litara je original orbitrol na imt 560 i kojeg kapaciteta je najbolje uzrti novog. Prijatelju dosta pušta stari orbitrol pa bi stavio novi.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
Ja kad sam slagal hidraulički volan na 560 sam stavio orbitrol od 60 kubika tak neš. Al to se sve određuje prema cilindru kakav je i to budem citiral kolegu puknutog iz teme o orbitrolu:

"Kubikažu orbitrola odrediš prema volumenu cilindra i omjeru broja okreta volana od puni ljevi pa do puni desni."
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene je original Orsta pločica je na dnu pa se ne vidi . Buduči da je IMT kopiral Dajca kamion (pumpu . Orstu. rezervar . kompresor) probaj vidjeti oznaku na kamionu .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Evo pločice Zeljko pa nam ju ti prevedi, ako ima još tolko vida.

 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač hvala za sliku da meni rikne Orsta nebi prevađal pločicu več bi tražil Orstu sa istom pločicom ako nebi našel onda bi stavil od Univ 640 jer to smo radili i več dugo funkcionira . Ako bi moral nešto drugo onda bi kupoval uz pomoč šublera jer Imt ima samo 100 bara a to svaka glava izdrži naravno tak bi to amater a ti si ipak mešter .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Mi smo neke poljske stavljali jer su jeftini 900 kn za sada rade .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bilo je na njuškalu no bez prednje vuče u natrag neide osim po ravnom . Imam prednji utovarivač samogradnja pa ponekad nejde unatrag sa suhom balom ako ju visoko ne dignem
 

nik96

Član
Tu od
28 Srp 2015
Poruka
173
Ja bi napred imao ralicu za buce a iza malcer pa mislim da bi islo s teretom od skoro 400 kg na zadnjem kraju.
Te na njuskalu vise nema.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
Išlo bi bez brige nemaš se kaj sekirat, ralica nije ni u pol teška ko rolo bala na prednjem utovarivaču. A još ak iza ima neki teški malčer bez brige će ići ;)
 

nik96

Član
Tu od
28 Srp 2015
Poruka
173
Kod mene je 80 posto na ravnici i iza malcer tak da nema straha. Samo da nadem neku povoljnu hidrauliku.
 

Najnoviji postovi

Na vrh