• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,992
Žutog videl na aerodromu
SMB u vojnoj službi
Bijelog negdje na nekoj slici.

Meni se najviše sviđa takav kakav je
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,648
Obratno...na sivom bloku se jako vidi crno ulje, tak da crni blok ;)
A limarija ovak:
20211211_203327.jpg
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Pa ovo je 565. Tak mu pise na haubi. Nema 5 brzina...
Ne bitno koji je, ja pričam o ovakvoj kabini i modelu jer ovaj ti ima mokre kočnice, vanjske podizne cilindre, dosta bolju kabinu koja nije jako bučna i mislim da taj skoro svaki ima dodatne izvode za hidrauliku
 

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
@Petretic549 hvala. Zaista je kabina ok. Ali ovakvih traktora nema kod nas, barem jaz jih jos nisam vidio.. 🤔 Gdje si nasao ovu sliku? Ima jih jos?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Bio je takav jedan samo duplak, o 567 pričam, kod mene, ali je prodan davno, davno.
Bio je i jedan na Njuškalu uvozni iz vana bez prednjeg pogona o 569 se radilo..
Treba samo biti strpljiv i budu se Europljani lagano njih rješavali, ja se nadam 😁, sad sve zavisi kak jako budu poderani 🤔
 

Najnoviji postovi

Na vrh