• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 560

  • Temu pokrenuo jackerjean
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Misliš na krajnicima?
Več poprilično dugo kupiti krajnik spone sa mazalicom je umjetnost.
Čak više nema ni na 553-539 krajnicima kaj je bilo klasika dok mislim da 560 nije ni u orginalu mazalice imal.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,349
Onda su na mojem 533 još originali. Nisam znal da drugi nemaju,jer sam ja svoje podmazival. Ima i naprijed i kod ruki volana. Jedna na polugi brenze,jedna na volanu, na prvim kotačima. Po tome su onda ove starudije rakete. Navek je bilo ,ko maže taj vozi. A ti maži ak nemaš ni mazalice🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Onda su na mojem 533 još originali. Nisam znal da drugi nemaju,jer sam ja svoje podmazival. Ima i naprijed i kod ruki volana. Jedna na polugi brenze,jedna na volanu, na prvim kotačima. Po tome su onda ove starudije rakete. Navek je bilo ,ko maže taj vozi. A ti maži ak nemaš ni mazalice🤭
I otraga na poluzi hidraulika koja se da štelati, ako je i ona orginalna 🤭
Krajnici garant nisu, do pred par let je bilo za kupiti sa mazalicama ;)
Da vidiš ove današnje kose kak su napravljeni ....:cry:
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,349
Polugu je kolega spomenul. A krajnici su garant original. Ipak je bil 20 let parkirani,a i prije ga je gazda pazil
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Kolega da, ali ti za svoju raketu ne kad si nabrajal gde sve on ima pa sam ja mislil da si pozabil za nju pošto mali ima više mazalica i mjesta za mazanje od velikog brata ;)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Na prednjoj koljevci su ti mazalice za podmazivanje centralnog bolcna uz ove kaj su kolege napisali i ove koje si našel i to su sve.
Prvi put čujem da taj traktor ima mazalice za centralni bolc? 🤔
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Ovaj kaj sam ga ja slagal (noviji tip limarije) je imal tvornički ugrađene.
Siguran sam da ih niko naknadno nije ugrađival, a bogami ni podmazal kroz njih nikad.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,930
Ekipa trebal bi za kolegu desno rame rukavca. Ide na njega spona s volana i spona na lijevu stranu. Znači trebal bi imat 2 prihvata.
Stari tip 560 je to..
Gdje da pitam, ko ima?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Neznam, probaj zvati Sekru, Hubzina, Masivu, Joziča..... Oni ako nemaju, a ako se da dobaviti budu naručili.
I spremi se da je to novo najvjerojatnije Indijsko i ništ koristi.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Mala napomena za bilo kog ko je imal u planu mijenjati poklopac hidraulike zamjenskim indijskim.
Kvaliteta obrade nula bodova, izgleda kao da im je padal po podu dok je bio u proizvodnji...
20220920_093910.jpg
20220920_093950.jpg
Kad sam montiral "klackalicu" podiznog uređaja moral sam širit kučište(gdje je zaokruženo) da bi stala jer im je odljevak malo pobjegal pa je zapinjala.
20220920_093920.jpg

Sad me zanima kad sam vec sve to fino rastavil, gdje bi bio za kupiti graničnik na ručici fine regulacije, tako zvana C ručica, jer su je bivši vlasnici netragom izgubili...
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
ja sam prije 3 mjeseca stavil pokolopac hidraulike na jedan 533. iz masive valjda indijski. bil je dobarl nije bil ovako razbijen. mislim da ti je to zbog transporta.
 

Najnoviji postovi

Na vrh